Güneşin Kızları 23. Bölüm Kıyafetleri

Güneşin Kızları 23. bölüm Selin desenli bluz çanta mavi deri ceket dizi sponsorları Elif uçak desenli ve kırmızı elbise markası Nazlı beyaz kazak ne marka 23 Kasım Ali denim gömlek kahverengi hırka Emre kırçıllı mavi kazak ve Savaş lacivert trki Sevilay mavi elbise siyah bluz ve pantolon kombini ile Güneş gümüş siyah renkli ceket kıyafetleri markaları www.dizikiyafet.com sayfamızda açıklandı.

Pazartesi akşamları Kanal D ekranlarında büyük heyecanla izlenen ve birçok kişinin müptelası olduğu Güneşin Kızları dizisinin 23. bölüm dizi kıyafetlerine ve markalarına sayfamızdan ulaşabileceksiniz.

 

Her hafta sevilen bölümleri ile ekranlarda olan Güneşin Kızları Ali, Selin, Nazlı, Sevilay, Güneş, Rana, Tuğçe, Melisa, Savaş ve Elif giyimleri çok beğeniliyor dizi sponsorları merak ediliyor.

 

Güneşin Kızları son bölüm dizi kıyafetleri ve takı sponsorlarına, ayakkabı, çanta ve aksesuar markalarına sayfamızdan ulaşabileceksiniz. Güneşin Kızları 23’üncü bölümde giyilen kıyafetler galerimizde yerini aldı.

 

Elif kırmızı elbise, uçak desenli elbise ve siyah beyaz kareli gömlek markalarına sayfamızdan ulaşabileceksiniz. Nazlı’nın siyah botları da çok beğeni kazanıyor ve birçok kişinin markasını merak ettiği bu botu da galerimize ekledik.

Güneşin Kızları 23. Bölüm 23 Kasım Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok