Güneşin Kızları 13. Bölüm Kıyafetleri

Güneşin Kızları Selin mavi askılı elbise, Ali sarı ve yeşil gömlek, Rana lacivert gömlek, Güneş inci küpe ve Haluk takım markası, dizi sponsorları sizlerle olurken, Nazlı ve Savaş t-shirt ve atlet markalarını da paylaşıyoruz.

Güneşin Kızları 14 Eylül kıyafetleri, dizi sponsorları, giyimleri ve 13’üncü bölüm kıyafetleri markaları Güneşin Kızları sayfamızda ve galerimizde sizlerle buluşmaya devam ediyor. Güneşin Kızları dizisi kıyafetleri arasında en şık dizi kıyafetleri Hande Erçel, Burcu Özberk ve Evrim Alasya üzerinde görmeye devam ediyoruz. Erkek ünlülerin kıyafetleri arasında ise Tolga Sarıtaş, Emre Kınay ve Berk Atan kıyafetleri ile beğeni topluyor.

 

Ege Kökenli (Melisa) beyaz kalın askılı elbisesi

Ege Kökenli (Melisa) beyaz kalın askılı elbisesi

Güneşin Kızları 13. bölüm kıyafetleri markaları hakkında bilgi almak için aşağıdaki resimleri sırasıyla gezebilirsiniz. Yeni bölüm dizi sponsorları sosyal medya adreslerimizden de sizlere duyurulmaya devam ediyor.

 

Yeni bölümde Melisa beyaz kalın askılı elbisesi ile şıklık içinde. Pembe kelebekli kolye ise gerçek sahibinin boynunda. MElisa pembe kelebekli kolyesi bu haftaya da damga vuracak. Güneş ucunda büyük tek bir inci bulunan taşlı küpesi ile dikkat çekiyorken, Rana ise büyük mavi parlak taşlı küpe modeli ile güzelliğine güzellik katıyor.

 

Selin mavi elbise modeli ile bu hafta çok şık. Güneşin Kızları son bölüm kıyafetleri arasında Selin’in giydiği askılı mavi kabarık desen mavi elbise dikkatlerden kaçmayacak ve her genç kızın tarzına da uyum sağlayacak. Rana lacivert gömleği ve beyaz pantolon kombini ile dizi kıyafet giyimleri arasında tam not almayı başarıyor.

 

Ali gömlek modelleri ile bu hafta da çok şık. Ali’nin sarı gömleği ve kahverengi pantolon kombini bu yılın en trend kıyafetlerinden biri. Ali’nin babası Haluk ile birlikte ringe çıktığı, boks yaptığı esnada giydiği beyaz t-shirt ve mavi şort da bir çok erkek giyim kesimin beğenisini kazanacak.

 

Savaş gri t-shirt, Nazlı siyah atlet, şort ve spor ayakkabı kombini, Emre baskılı beyaz tişört modellerinin markalarına da yer vermeye çalışacağız. Haluk lacivert takım modeli de beğeni kazanacak. Birçok iş adamı ve takım elbise modelleri hakkında fikir edinmek isteyenler Haluk’un takımına göz atabilirler.

Güneşin Kızları 13. Bölüm 14 Eylül Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 Yorum

  1. NİSA dedi ki:

    Merhaba, 13.bölümde savaş ile melisa sahilde konuşurken savaşın giydiği t-shirtin markası nedir? Kolları lastikli düz siyah.