Güneşin Kızları 12. Bölüm Kıyafetleri

Güneşin Kızları giyim sponsorları, Güneşin Kızları 7 eylül dizi kıyafetleri Selin turuncu şort tulum, Nazlı atlet, Peri şort kombini ve Güneş elbiseleri markası, ayakkabı, çanta ve takı modelleri dizi sponsorları sizlerle.

Pazartesi akşamlarının sevilen dizisi Güneşin Kızları 12. bölüm kıyafetleri markalarına yer verdik. Güneşin Kızları yeni bölüm kıyafetleri arasında Hande Erçel, Burcu Özberk, Evrim Alasya ve Tolga Sarıtaş giyimleri ile dikkat çekti. Emre Kınay, Meltem Gülenç, İrem Helvacıoğlu ve Berk Atan dizi kıyafetleri de Güneşin Kızları dizisinin izleyicisi tarafından oldukça beğeniliyor. Güneşin Kızları 7 Eylül kıyafetleri dizi sponsorlarına galerimizden ve Güneşin Kızları sayfamızdan göz atabilirsiniz.

Hande Erçel turuncu renk uzun kol şort tulum modeli

Hande Erçel turuncu renk uzun kol şort tulum modeli

Güneşin Kızları onikinci bölümde Selin’in giydiği turuncu şort tulum dikkat çekiyor. Selin turuncu şort tulum modeli ile beğeni toplarken aynı zamanda desenli göbekten bağlamalı gömlek modeli ve sarı mini etek modeli kombini ile de güzelliğini sergiliyor. Selin giyimleri arasında beğeni kazanan bir diğer dizi kıyafeti ise beyaz bluz ve siyah mini etek kombini oluyor.

Güneşin Kızları son bölüm dizi kıyafetleri arasında Güneş’in sarı kolsuz bluz ve sarı bluz ile kombin ettiği yıldız küpeleri de çok hoş. Güneş yeni bölümde renkli şifon bluzu ile de dikkat çekiyor. Güneş’in giydiği siyah beyaz çizgili pantolon ve beyaz kruvaze kesim bluz kombini de bu hafta en şıklardan biri.

Yeni bölümde Nazlı’nın desenli tişört ve baskılı atlet modelleri de dikkatlerden kaçmayacak. Nazlı beyaz desenli bluz ve mavi pantolon kombini yanı sıra, bir de yeşil atlet ve beyaz pantolon kombini ile de dikkat çekiyor.

Ali ise her zaman olduğu gibi yine tişört ve gömlek modelleri ile çok şık. Ali’nin yeni bölümde giydiği yeşil t-shirt, kırçıllı gömlek kadar, Savaş su yeşili gömleği ve üstü gri altı koyu renkli t-shirt modeli de beylerin beğenisini kazanacak.

Haluk’un erkek kardeşi Ahmet çizgili beyaz mavi beyaz renkli gömleği ile de bu hafta dikkatlerden kaçmıyor. Rana gömlek ve pantolon, etek kombinleri ile şıklığını konuşturuyor. Peri baskılı beyaz t-shirt, pantolon, şort ve etekleri yine genç kızların takibinde.

Yeni bölümde küpe, yüzük, bileklik gibi takı modelleri yanı sıra çanta ve ayakkabı modelleri de ne marka merak ettirecek. Güneşin Kızları 12. bölüm kıyafetlerinin markaları hakkında bilgilenmek için buyurun galerimizi gezmeye.

Güneşin Kızları 12. Bölüm 7 Eylül Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok