Güneşin Kızları 11. Bölüm Kıyafetleri

Güneşin Kızları giyimleri, Hande Erçel kıyafetleri markaları, Selin tulum, Nazlı elbise, Güneş bluz, Rana takı markaları ile Ali tişört ve Savaş kıyafetleri dizi sponsorları sizlerle buluşuyor.

Güneşin Kızları her hafta yeni bölüm dizi kıyafetleri ile günlük hayatımızda ve özel günlerimizde bizlere nasıl giyinmemiz konusunda hem fikir sağlıyor hem de beğendiğimiz dizi kıyafetlerini dizi sponsoru olan markalardan satın alarak şık bir giyim yakalanmasına olanak sağlıyor. Güneşin Kızları 11. bölüm dizi kıyafetleri 31 Ağustos son bölümde gördüğümüz ünlülerin giysileri ne marka merak edenler için sayfamızda açıklıyoruz. Güneşin Kızları 11. bölüm giyilen kıyafetlerin dizi sponsorları sizlerle buluşuyor.

Tolga Sarıtaş (Ali) lacivert t-shirt ve mor spor ayakkabı markası: "Nike"

Tolga Sarıtaş (Ali) lacivert t-shirt ve mor spor ayakkabı markası: “Nike”

Yeni bölümde Nazlı desenli tulum modeli ile dikkat çekiyor. Nazlı’nın kıyafetleri arasında bu hafta mayosu da dikkat çekiyor. Nazlı’nın desenli mayosu oldukça şık ve yeni bölümde birçok genç kızın beğenisini kazanacak. Selin ise sahilde ateş başında giydiği pembe ipli bluz ve desenli mini şort kombini ile oldukça şık. Selin’in bu hafta giydiği mavi bluz ve siyah şort kombini de beğeni kazanacak.

Ali’nin sarı tişört modeli ile kombin ettiği mavi desenli şortu, sahilde ateş başında otururken giydiği yeşil t-shirt modeli ve lacivert tişörtü ile kombin ettiği mor spor ayakkabısı da erkek giyim kıyafet modelleri arasında şıklığı ile göz dolduracak. Savaş her zaman olduğu gibi gri renkli tişört modeli ile dikkat çekiyor. Emre ise desenli gömlek ve renkli pantolon kombinleri ile yine oldukça şık. Emre’nin vişne rengi pantolonu yeni sezon modasından.

Güneş’in giydiği gri elbise de çok hoş görünüyor ve Evrim Alasya’ya da çok yakışmış. Haluk karakterine hayat veren Emre Kınay dizi kıyafetleri ile yaşıtlarının dikkatini çekmeyi çok iyi başarıyor. Bu hafta ise taktığı güneş gözlüğü ile oldukça cool. Güneşin Kızları 11. bölüm giyim sponsorları için galerimizi ziyaret edebilir ya da Güneşin Kızları kıyafetleri sayfamıza göz atabilirsiniz.

Peri de yeni sezon dizi kıyafetleri arasında fenomen isimlerden biri. Peri’nin özellikle de giydiği tişört modelleri ve bluz kombinleri çok hoş. Peri mini şort kombinleri ile de yeni sezon modasına uygun tercihler yaparak beğeni kazanıyor ve kıyafetlerinin markaları merak ediliyor. On birinci bölümde bu hafta spor ayakkabılar dikkat çekiyor. Ali, Selin, Nazlı ve Peri Nike markasına ait spor ayakkabılar giyiyor.

Güneşin Kızları 31 Ağustos 11. Bölüm Kıyafetleri Markası

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok