Güllerin Savaşı 67. Bölüm Kıyafetleri

Güllerin Savaşı 30 ocak 67 bölüm kıyafetleri, Gülru siyah elbise bej kaban bot markası Gülfem siyah kaban çanta ve ayakkabı dizi sponsorları Ömer takım elbise gömlek ve kazak kombinleri markası sayfamızda açıklanıyor.

Güllerin Savaşı kıyafetleri, her hafta yen bölümde giyilen Gülfem ve Gülru giyimleri dizi sponsorları 67. bölümde de galerimizde yerini alıyor. Güllerin Savaşı dizisi finale doğru ilerliyor. Son 2 bölüm ardından veda edecek olan Güllerin Savaşı dizisinde 67’inci bölüm dizi kıyafetleri markalarına göz atmaya ne dersiniz.

 

Güllerin Savaşı yeni bölüm kıyafetleri arasında Gülfem kırmızı elbise, Gülru siyah sırtı dantelli elbise modeli şıklığı ile dikkat çekiyor. Güllerin Savaşı 67’in bölüm 30 Ocak dizi kıyafetleri, ayakkabı, çanta ve takı sponsorları markaları sizlerle paylaşılıyor.

 

Gülru’nun giydiği siyah dantelli elbise markası, Gülfem kırmızı kalın askı ve dekolteli elbise markası açıklandı. Gülfem’in giydiği gri triko kazak, Gülru bej rengi kaban ve siyah triko kazak kombinleri markası hakkında detaylı bilgilere galerimizden ulaşabilirsiniz. Ömer lacivert takım elbise de bu hafta dikkat çekiyor.

 

Gülfem’in son bölüm kıyafetleri arasında giydiği siyah trençkotu da beğeni toplayan dizi kıyafetleri arasında. Gülfem siyah kaban markasına da galerimizden ve Güllerin Savaşı kıyafetleri sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Gülru siyah elbise, bej kaban kombini de oldukça beğeniliyor. Günlük hayatta ve iş hayatında kadınların tercihi böyle bir kombin olabilir.

 

Güllerin Savaşı finalden önceki bölümde giyilen Damla Sönmez ve Canan Ergüder kıyafetleri markasına galerimizi gezerek göz atabilirsiniz. Yeni bölüm ömer, Gülru, Gülfem giyimleri sizlerle.

 

Güllerin Savaşı 67. Bölüm 30 Ocak Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok