Güllerin Savaşı 59. Bölüm Kıyafetleri

Güllerin Savaşı 59. bölüm Gülru siyah elbise Gülfem elbise markası markası 28 Kasım dizi sponsorları Gülru kaban ceket ayakkabı çanta markası Gülfem hırka ve küpe Ömer ceket, tişört ve mont ve kaban modelleri markaları sayfamızda açıklanıyor.

Güllerin Savaşı 59. bölümde Gülru siyah elbisesi ve Gülfem beyaz elbisesi ile şıklığından konuşturuyor. Gülru siyah balık etek düşük omuzlu uzun elbise modeli markasını merak edenlerle galerimizde paylaştık. Sevilen dizi Güllerin Savaşı 59. bölüm dizi kıyafetleri markaları için galerimize göz atın.

 

Güllerin Savaşı Gülfem beyaz elbisesi ile kombin ettiği sallantılı küpe ve siyah uzun kaban modeli ile göz kamaştırıyor. Hoş kombinlere imza atan Gülfem, yeni bölüm dizi kıyafetleri ile de beğeni topluyor.

 

Güllerin Savaşı Gülru siyah elbise markası ile birlikte sizlere mavi kaban, jean ve dolgu topuklu bot modelinin ne marka olduğunu da galerimizde açıklıyoruz.

 

Ömer kırçıllı ceket, t-shirt modelleri ve kaban markasını da oldukça merak ediliyor. Gülru çanta ve deri ceketi de dikkat çeken diğer Güllerin Savaşı dizi aksesuarları arasında. Gülru bordo şifon beli kemer detaylı elbise ve yakası tüylü deri mont modeli de oldukça şık.

 

Güllerin Savaşı 59. Bölüm 28 Kasım Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok