Güllerin Savaşı 49. Bölüm (Yeni Sezon) Kıyafetleri

Güllerin Savaşı tanıtım elbiseleri, Güllerin Savaşı yeni sezon kıyafetleri markaları ve Güllerin Savaşı ikinci sezon Gülfem, Gülru ve Ömer giyimleri markaları, küpe, kolye, bileklik ve yüzük takı modelleri markası açıklanıyor.

Güllerin Savaşı yeni sezonu 5 Eylül akşamı Kanal D ekranında yayında olacak. Güllerin Savaşı yeni bölüm kıyafetleri markalarını sayfamızda bulabileceksiniz. Güllerin Savaşı ikinci sezon kıyafetleri 49. bölüm Ömer (Barış Arduç), Gülfem (Canan Ergüder) ve Gülru (Damla Sönmez) giyimleri nereden, hangi tasarımcının imzasını taşıyor ve markaları nelerdir tüm sorularınızın yanıtlarını sayfamızda ve Güllerin Savaşı kıyafetleri bölümünde bulabileceksiniz.

Güllerin Savaşı ikinci sezon tanıtım kıyafetleri

Canan Ergüder (Gülfem) gold ve beyaz renkli elbise markası: "Aslı Alev"

Canan Ergüder (Gülfem) gold ve beyaz renkli elbise markası: “Aslı Alev”

Yeni sezon Güllerin Savaşı tanıtım elbiseleri adeta büyülüyor. Güllerin Savaşı Gülfem gold detaylı beyaz elbise modeli ve siyah ve beyaz straplez elbisesi ile tanıtım fotoğraflarında şıklığı ile dikkat çekiyor. Gülfem’in tanıtım kıyafetleri markalarına sizler için galerimizde yer verdik. Gülfem’in ikinci sezon tanıtım elbiseleri ile kullandığı küpeleri de şıklığı ile göz kamaştırıyor. Altın sarısı küpesi gold detaylı elbisesi ile uyum içinde.

Gülru ise taşlı boyundan bağlamlı elbisesi ve dekolteli siyah elbise modeli ile göz kamaştırıyor. Gülru’nun tanıtım elbiselerine de hayran kalmamak elde değil. Gülru da tıpkı Gülfem gibi ikinci sezon tanıtım fotoğraflarında şıklığı ile göz kamaştırıyor. Ömer ise iki güzel bayan arasında tercih ettiği takım elbisesi ile oldukça karizmatik. Ömer’in tanıtımda giydiği takım modelini de çok seveceksiniz.

Güllerin Savaşı ikinci sezon (49. bölüm) yeni bölüm kıyafetlerine göz atalım. Gülru yeni bölümde siyah beyaz desenli bluzu, siyah tayt modeli ile dikkat çekiyor. Gülru’nun önden bağlamalı beyaz kolsuz bluzu da oldukça hoş ve günlük kıyafetler arasında tercih edebileceğimiz bir model.

Gülfem’in güneş gözlüğü ve küpeleri Güllerin Savaşı 49. bölüm kıyafetleri kadar dikkat çekiyor. Yeni sezonun ilk bölümünde Gülfem’in giydiği kırmızı elbise, bluz, pantolon ve takım modellerine yine hayranlıkla bakacağız. Çanta modelleri de çok sevilecek ve markaları her zaman olduğu gibi merak edilecek. Dizi kıyafetleri sayfamızda da sizler için her birinin markasına yer vereceğiz.

Güllerin Savaşı İkinci Sezon Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok