Güllerin Savaşı 47. Bölüm Kıyafetleri

Güllerin Savaşı 47. Bölümü ile 6 Haziran akşamı Kanal D ekranlarında sevenleriyle yine birbirinden şık dizi kıyafetleri ile buluşuyor. Güllerin Savaşı dizisi kıyafetleri arasında bu haftanın en çok beğeni kazananı Gülfem (Canan Ergüder) kırmızı elbisesi oluyor.

Güllerin Savaşı 47. bölümü ile 6 Haziran akşamı Kanal D ekranlarında sevenleriyle yine birbirinden şık dizi kıyafetleri ile buluşuyor. Güllerin Savaşı dizisi kıyafetleri arasında bu haftanın en çok beğeni kazananı Gülfem (Canan Ergüder) kırmızı elbisesi oluyor.

Gülfem’in giydiği kırmızı elbise modeli markasını sizler için açıkladık.
Güllerin Savaşı 47. bölümde Gülru’nun giydiği siyah kolsuz yelek modeli ve beyaz desenli bluz modeli kombini de beğeni kazanan Güllerin Savaşı Gülru (Damla Sönmez) kıyafetleri arasında. Gülru’nun üçgen küpeleri geçen hafta da çok dikkat çekmişti.

Güllerin savaşı dizisinde Ömer’in giydiği t-shirt modelleri ve gömlek modelleri de, beğeni kazanan dizi kıyafetleri arasında. 6 haziran Güllerin Savaşı 47. bölümde Gülfem, Gülru ve Ömer (Barış Kılıç) kıyafetleri ile birlikte markalarına da galerimizde yer alan açıklamalarda yer verdik.

Gülru’nun yeşil taşlı kolyesi ve sarı pantolon modeli de beğeni toplayan dizi kıyafetleri arasında. Yeni sezonda birçok bayan Gülru kıyafetlerinden ilham alarak şıklığını tamamlayacak. Cihan yeşil gömleği ile genç erkeklerin tarzına uyum sağlayan kıyafet seçimi yapıyor. Birbirinden şık en güzel bayan ve erkek ünlülerin kıyafetleri moda dünyasına da yön veriyor.

Güllerin Savaşı 47. Bölüm Özeti

Gülfem hayatta en çok korktuğu gerçekle herkes önünde yüzleşmek zorunda kalır. Gülfem’in Halide’nin kızı olduğu ortaya çıkar. Gülfem öğrendiği gerçeğin altında ezilirken, Cihan ablasına destek olmaya çalışır. Ancak bir taraftan da Cihan büyük bir gerçekle yüzyüze gelir. Gülru ve Ömer’i öpüşürken yakalar ve yıkılır. Ömer ve Gülru cephesinde ise bir kaçış planı vardır.

Gülfem’e karşı büyük bir zafer elde ettiğini düşünen Gülru açısından artık savaşın yerini aşk almıştır. Ömer ile birlikte mutlu bir gelecek planı hazırlayan Gülru’yu hiç beklenmedik sürprizler bekliyor olacak. Gülfem ise Gülru’dan intikamını almadan içi rahat etmeyecek. Heyecanın dorukta olduğu bir bölüm daha bizleri bekliyor. Yepyeni bölümü ve yeni bölüm kıyafetleri ile Güllerin Savaşı 6 Haziran Cumartesi akşamı saat 20:00’da Kanal D’de.

Güllerin Savaşı 47. Bölüm 6 Haziran Kıyafetleri Markaları

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok