Gecenin Kraliçesi Selin

Gecenin Kraliçesi Selin kimdir Meryem Uzerli nereli, yaşı, boyu ve eğitimi hakkında tüm detaylar Gecenin Kraliçesi dizisi Meryem Uzerli hakkında merak edilenler açıklandı.

Gecenin Kraliçesi Selin gerçek adı Meryem Uzerli’dir. 12 Ağustos 1982 yılında Kassel Batı Almanya doğumludur. Meryem Uzerli 1,73 cm boyundadır. Schauspiel Studio Frese’de oyunculuk eğitimi almıştır.

 

Hayatımıza Muhteşem Yüzyıl dizisi ile giren Meryem Uzerli, Türkiye’de büyük bir hayran kitlesi elde etmiş başarılı ve sempatik bir oyuncudur. Gecenin Kraliçesi dizisi Meryem Uzerli’nin Türkiye’de ikinci dizisidir.

 

Dört çocuklu bir ailenin en küçük ikinci kızı olan Meryem Uzerli’nin annesi Alman babası Türk’dür. Gecenin Kraliçesi Selin ile hayatımıza bir kez daha girmeye hazırlanan Uzerli, aynı zamanda Elidor Türkiye’nin reklam yüzü de olmuştur.

Meryem Uzerli

Meryem Uzerli

Muhteşem Yüzyıl dizisinde başarılı bir performans sergileyen Meryem Uzerli, dizilerde başrol oynamaya devam ediyor. Meryem Uzerli dizileri arasında Muhteşem Yüzyıl’dan sonra Gecenin Kraliçesi’de eklendi.

 

2011-2013 yılları arasında Muhteşem Yüzyıl dizisinde Hürrem Sultan olarak rol alan Meryem Uzerli tükenmişlik sendromu nedeniyle diziden ayrılmıştır. 2016 yılında Gecenin Kraliçesi Selin karakteri olarak karşımıza çıkıyor.

 

Oyunculukta ki başarısı ile dikkat çeken güzel oyuncu, Gecenin Kraliçesi Selin ile de şimdiden en çok konuşulanlar arasında yer aldı. Gecenin Kraliçesi dizisi 14 Ocak’da Star TV’de birinci bölümü ile ekranlarda olacak.

Muhteşem Yüzyıl dizisi  Hürrem Sultan

Muhteşem Yüzyıl dizisi Hürrem Sultan

Gecenin Kraliçesi ne zaman başlıyor?

 

Star TV’nin en iddialı yeni sezon dizisi olan Gecenin Kraliçesi, 14 Ocak 2016 Perşembe saat 20:00’da başlıyor. Gecenin Kraliçesi 1. bölüm milyonları ekrana kilitleyecek. Meryem Uzerli Gecenin Kraliçesi ile oyunculuk hayatındaki zirveye oturuyor.

 

Gecenin Kraliçesi Selin Kimdir?

 

Tüm güzelliğini bir geceye sığdıran efsaneye göre yalnızca şanlı olanların görebileceği nadide bir çiçek olan Selin, “Bir gecede solacak olsam da, o aşkı yaşamak için her şeye razıyım” diyor. Kartal ile Selin’in o büyük aşkında Gecenin Kraliçesi dizisinde tanık olacağız.

Gecenin Kraliçesi Selin

Gecenin Kraliçesi Selin

Uzun senelerdir aşkın kokusunu arayan Selin, Kartal’ı ilk gördüğü anda onun aradığı kişi olduğunu anlar. Güney Fransa’nın Grasse şehrinde başlayan aşk hikayesi önce Karadeniz’e oradan da İstanbul’a ulaşacaktır. Meryem Uzerli, Murat Yıldırım ve Uğur Polat başrollerde eşlik ediyor.

 

Gecenin Kraliçesi dizisinde Selin ve Kartal bir gecede solacak olsalar da, aşklarını her şeye rağmen yaşamaya razıdırlar. Sürükleyici aşk hikayesi ile Gecenin Kraliçesi 1’inci bölüm ekranların en sevilen dizisi olurken, reytingleri de alt üst edecek gibi görünüyor.

 

Gecenin Kraliçesi Meryem Uzerli

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok