Gecenin Kraliçesi Aziz

Gecenin Kraliçesi Aziz (Uğur Polat) kimdir, yaşı, boyu ve eğitimi hakkında tüm merak edilenleri daha önce oynadığı dizi ve sinema filmleri nelerdir özel hayatı ile kişisel bilgileri açıklandı.

Gecenin Kraliçesi Aziz gerçek adı ve kimdir tüm detayları ile birlikte açıklanırken, Aziz karakterine haat veren başarılı oyuncu Uğur Polat biyografisine de sayfamızda yer verdik. Gecenin Kraliçesi dizisinde Aziz olarak karşımıza çıkan Uğur Polat, 1 Ocak 1961 doğumludur.

 

Uğur Polat 1978 yılında Ankara Sanat Tiyatrosu’na katılmış ve daha sonra 1981 yılında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nde eğitim görmeye başlamıştır. Aldığı eğitimin ardından birçok tiyatro oyununda rol alan Uğur Polat’ın sayısız sinema filmi bulunmaktadır.

 

Uğur Polat Kayıp Şehir Dizisi

Uğur Polat Kayıp Şehir Dizisi

 

Kariyerine dizi oyunculuğunu da ekleyen Uğur Polat, son olarak Ulan İstanbul dizisinde Kandemir Nevizade olarak karşımıza çıkmıştır. Şimdi ise Star TV’nin en iddialı yapımlarından biri olan Gecenin Kraliçesi dizisinde Aziz olarak karşımıza çıkıyor.

 

Başarılı tiyatro oyunları, sinema filmleri ile sayısız ödül de kazanan Uğur Polat, dizi kariyerinde de zirveye doğru yükselmeye devam ediyor. Mutlu Ol Yeter, Sis ve Gece, Kurtuluş, Güz Sancısı, Pars: Kiraz Operasyonu, Devrim Arabaları sinema filmlerinden bazılarıdır.

 

Uğur Polat Ulan İstanbul Dizisi

Uğur Polat Ulan İstanbul Dizisi

 

Rol aldığı diziler arasında ise;

 

  • Kurtuluş,
  • Yedi Tepe İstanbul,
  • Sultan Makamı,
  • Seher Vakti,
  • Kayıp,
  • Tutsak,
  • Türkan,
  • Son ve
  • Kayıp Şehir yer almaktadır.

 

Uğur Polat, 16 senelik meslek hayatına 30 tiyatro oyunu 50’nin üzerinde film ve dizi sığdırmıştır. 2016 yılının Ocak ayında ise yeni dizisi Gecenin Kraliçesi ile kariyerine bir yeni dizi daha ekliyor. Uğur Polat bu dizide zengin bir iş adamını canlandırmaktadır. Meryem Uzerli ve Murat Yıldırım ile birlikte başrolde yer alıyor.

 

Gecenin Kraliçesi Aziz

Gecenin Kraliçesi Aziz

Gecenin Kraliçesi Aziz Kimdir?

 

Aziz,Karadenizli bir iş adamıdır. Bir oğlu ve bir kızı vardır. En yakın arkadaşı öldürülünce, arkadaşının 3 yaşındaki oğlu Kartal’ı da evlatlık edinir. Yıllar önce eşi oğlunu doğururken ölmüştür. Aziz eşine olan saygısından bir daha asla hayatına başka bir kadın almamıştır. Ancak Selin’i ilk görüşte ona gönlünü kaptırır. Fakat üvey oğlu Kartal’da Selin’e aşıktır.

 

Kartal ve Aziz’in aynı kadına aşık olduğu bu hikaye, milyonları ekranlara kilitleyecek gibi görünüyor. Uğur Polat’ın yeni dizisi Gecenin Kraliçesi 12 Ocak salı saat 20:00’da Star TV’de başlıyor. Uğur Polat’ın muhteşem oyunculuk performansı dudak uçuklatacak.

 

Gecenin Kraliçesi Uğur Polat

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok