Gecenin Kraliçesi 4. Bölüm Kıyafetleri

Gecenin Kraliçesi 2 şubat 4. bölüm Selin kıyafetleri markaları dizi sponsorları Meryem Uzerli kaban kazak ve siyah elbise ne marka Kartal (Murat Yıldırım) kamuflaj gömlek Esra elbise ve kürk yaka mont markası sayfamızda açıklanıyor.

Salı akşamları Star Tv ekranlarına kilitleyen dizi Gecenin Kraliçesi 4. bölüm dizi kıyafetleri markaları sayfamızda her hafta sizlerle buluştuğu gibi açıklanıyor. Gecenin Kraliçesi yeni bölüm Meryem Uzerli ve Murat Yıldırım giyimleri markaları paylaşılıyor. Gecenin Kraliçesi 2 Şubat kıyafetleri için galerimize göz atın.

 

Gecenin Kraliçesi 4. bölüm Selin kaban ve palto modelleri ile dikkat çekiyor, markalarını merak ettiriyor. Kartal ise giydiği kamuflaj desenli gömleği ile şıklığını sergiliyor. Esra elbise modelleri bu hafta da göze çarpıyor. Gecenin Kraliçesi kıyafetleri markaları için takipte kalın.

 

Gecenin Kraliçesi 4’üncü bölümde Selin siyah kolsuz elbisesi ile göz dolduruyor. Selin’in giydiği yakası kürk detaylı deri ceketi de dikkat çeken dizi kıyafetleri arasında yerini alıyor. Selin kaban ve çizgili kazak, gri sweat ve benekli gri kazak markası da açıklanacak.

 

Aziz’in küçük oğlu Mert haki yeşil t-shirt, kızı Esra yakası mavi kürk detaylı kaban ve kız kardeşi Hüma kaz ayağı desenli yelek ile siyah elbise modellerinin dizi sponsorları da dizi modası takipçileri ile paylaşılacak.

 

Gecenin Kraliçesi 4. Bölüm 2 Şubat Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok