Gecenin Kraliçesi 15. Bölüm Kıyafetleri

Gecenin Kraliçesi 15. bölüm 19 nisan dizi sponsorları Selin gelinlik Kartal smokin damatlık markası Hüma kırmızı elbise zincir kolyesi markaları yeni bölüm ardından açıklanıyor.

Gecenin Kraliçesi 15’inci bölüm kıyafetleri markaları sizlerle paylaşılıyor, yeni bölümde dikkat çeken Selin gelinliği markasını da sizler için galerimizde ve Gecenin Kraliçesi kıyafetleri sayfamızda açıklıyoruz. Gecenin Kraliçesi 19 nisan dizi kıyafetleri arasında Meryem Uzerli şıklığı ile göz dolduruyor.

 

Gecenin Kraliçesi 15. bölüm Selin gelinliği

 

Selin kolları püskül detaylı uzun elbise tarzı gelinliği ile çok hoş görünüyor. Selin’in giydiği gelinlik modeli hangi markadan veya hangi gelinlik moda evi tasarımcısına ait diye merak edenlerimerakta bırakmıyor ve açıklıyoruz.

 

Selin on beşinci bölüm kıyafetleri arasında gelinlik ayakkabısı ve duvağı ile de beğeni kazanıyor. Ayrıca Selin yeşil elbise ve kot ceket kombini de şıklığı ile gözden kaçmıyor. Selin kot ceket ne marka ve yeşil elbisesi nereden sizlerle buluşturuyoruz.

 

Hüma kırmızı elbisesi ve uzun dore zincir kolye kombini ile göz kamaştıran bir diğer isim oluyor. Hüma dore zincir uzun kolye markası ile birlikte elbisesi markasını da açıklıyoruz.

 

Kartal siyah smokin ve bej rengi deri ceket markası, Esra siyah deri ceket ve Mert çizgili beyaz gömlek ile lacivert ceket markaları da dizi modasını yakından takip edenlerle buluşuyor.

 

Gecenin Kraliçesi 15. Bölüm 19 Nisan Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok