Gecenin Kraliçesi 12. Bölüm Kıyafetleri

Gecenin Kraliçesi 12. bölüm 29 mart dizi kıyafetleri yeni bölüm dizi sponsorları Selin çizgili bluz siyah ete trençkot markası Hüma kırmızı kaban Esra siyah kazak kot pantolon çanta ne marka dizi sponsorları sizlerle.

Gecenin Kraliçesi yeni bölüm kıyafetleri markalarına sayfamızdan göz atabilir, 12. bölüm dizi sponsorlarını galerimizden ve Gecenin Kraliçesi kıyafetleri sayfamızdan öğrenebilirsiniz. Gecenin Kraliçesi 29 mart dizi kıyafetlerine göz atalım ve markaları hakkında da bilgi edinelim.

 

Sevilen dizinin yeni bölümünde Selin çizgili tişört ve siyah mini etek kombini ile dikkat çekiyor. Selin siyah mini etek markasını üzerine giydiği çizgili triko markasını sizlerle paylaşacağız. Selin siyah trençkot modeli ile de bu kombini tamamlıyor.

 

Kartal bej rengi bisiklet yaka triko ve gri kaban modeli ile oluşturduğu kombinle dikkatleri üstünde topluyor. Kartal bej rengi kazak ve gri kaban ne marka sizlerle buluşturacağız.

 

Hüma kırmızı kabanı ile dikkat çekiyor. Esra ise giydiği siyah kısa kol kazak ve kot pantolon kombinini, siyah çantası ile bütünleştiriyor.

 

Gecenin Kraliçesi 29 Mart 12. Bölüm Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok