Fazilet Hanım ve Kızları 20. Bölüm Kıyafetleri

Fazilet Hanım ve Kızları kıyafetleri markaları, Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm dizi sponsorları ve Hazan kıyafetleri nereden satın alınır açıklanıyor.

Cumartesi akşamlarının sevilen dizisi Fazilet Hanım ve Kızları kıyafetleri markalarına 20. bölümde de sayfamızda yer vermeye devam ediyoruz. Fazilet Hanım ve Kızları dizi sponsorları her hafta sizlerle buradan paylaşılacaktır. Fazilet Hanım ve Kızları 20’inci bölüm Hazan sarı kaban, siyah elbise ve ceket kombinleri nereden satın alınır, mağaza detaylarına yer veriliyor.

 

Fazilet Hanım ve Kızları 20. bölüm kıyafet sponsorları

 

Fazilet Hanım ve Kızları 28 Ekim yeni bölümüyle de yine şık kıyafet kombinleri ile ekran başındakileri büyülüyor. Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin yeni bölümünde giyilen Hazan, Ece, Selin, Yasemin ve Fazilet kıyafetleri sponsor markaları sizler için ekibimiz tarafından açıklanıyor.

hazanın giydiği siyah elbise

Hazan Yaka Detaylı Elbise Markası

Fazilet Hanım ve Kızları dizi sponsorları

 

Fazilet Hanım ve Kızları yirminci bölümde giyilen kıyafetlerin dizi sponsorlarına sayfamızdan ulaaşbilirsiniz. Galerimizde yer alan görsellerin açıklamalarında Fazilet Hanım ve Kızları dizi sponsorları açıklanıyor.

 

Fazilet Hanım ve Kızları 20’inci bölüm Hazan kıyafetleri yine çok beğeniliyor. Hazan kıyafetleri arasında son dönemlerde hırka modelleri dikkat çekiyor. Hazan sarı kaban modeli de bu hafta dikkat çekenler arasında yer alıyor.

 

Hazan kapşonlu hardal sarısı ve siyah renklere hakim kaban ne marka, nereden satın alınır ve mağazası öğrenmek isteyenlerle paylaşılıyor. Hazan sarı kapşonlu kaban fiyatı hakkında da sizleri bilgilendiriyoruz.

faziletin giydiği elbise

Fazilet Kuş Desenli Elbise Markası

Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde Ece kıyafetleri markaları da açıklanıyor. Ece’nin giymiş olduğu birbirinden şık kıyafet kombinleri nereden satın alınır, marka ve mağazası yayınlanıyor.

 

Ece’nin yirminci bölümde giydiği straplez bluz ve alt kombini göz kamaştırdı. Selin de şık elbisesi ve pembe hırkası ile dikkat çeken bir diğer isim oldu. selin lacivert elbise markası nedir ve pembe hırkası nereden sizlerle paylaşıyoruz.

 

Hazan yakası bant detaylı siyah elbise ve antrasit siyah renk karışımı hırkası ile çok şık görünüyor. Bu hafta Hazan siyah elbise markası nedir ve iki renkli ceket nereden satın alınır sorularını yanıtsız bırakmıyoruz.

 

Fazilet Hanım ve Kızları Yasemin kıyafetleri arasında ise saks mavisi gömlek modeli dikkat çekti. Yasemin saks mavisi gömlek marka ve fiyatına da yer veriyoruz.

 

Fazilet Hanım ve Kızları 20. bölüm dizi kıyafetleri ile dikkat çeken bir diğer isim de Fazilet oluyor. Kolları fırfır detaylı kuş desenli elbisesi ile çok hoş görünüyor. Fazilet kuş desenli siyah elbise ne marka ve fiyatı ne kadar, satın alma mağazasıyla yayınlanıyor.

 

Fazilet Hanım ve Kızları 20. Bölüm 28 Ekim Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

5 Yorum

 1. Gül dedi ki:

  Siyah yaka detaylı elbise; marka,nereden alınabilir,fiyatı..?Siteniz eksik😯

 2. Anonim dedi ki:

  Gercekten sayfada diyorsunuz ama aciklamiyorsunuz. Hazanin siyah elbisesi ltfff

 3. Nuray Tuğluk dedi ki:

  20.bülümde havanın giydiği hardal sarısı içi siyah detaylı kaban ve beyaz örgü ve dik yakalı kazağını çok beğendim sarın almak istiyorum bana yardımcı olabilir misiniz? Nerden temin edebilirim?

 4. Ceren dedi ki:

  EE açıklamamışsınız markayı?