Fazilet Hanım ve Kızları 19. Bölüm Kıyafetleri

Fazilet Hanım ve Kızları kıyafetleri, Fazilet Hanım ve Kızları dizi sponsorları ve Hazan kıyafetleri markaları nelerdir açıklanıyor.

Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölümü ile bu akşam Star TV ekranlarında yayınlanırken, Fazilet Hanım ve Kızları kıyafetleri de izleyicinin dikkatini çekiyor olacak. Fazilet Hanım ve Kızları Hazan kıyafetleri, Yasemin ve Ece nereden giyiniyor sorularının yanıtlarına da buradan yanıt bulabileceksiniz.

 

Fazilet Hanım ve Kızları 19. bölüm kıyafet sponsorları

 

Fazilet Hanım ve Kızları kıyafetleri arasında 19’uncu bölümde dikkat çeken kombinlerin marka bilgilerine yer veriyoruz. Fazilet Hanım ve Kızları dizisi kıyafetleri ilk başladığı günden bu yana ilgi çekmeye devam ediyor. Fazilet Hanım ve Kızları kıyafetleri sponsor markalarına da artık bizde sayfamızda yer vermeye başladık.

fazilet hanım ve kızları 19. bölümde yaseminin giydiği trençkot ve küpe

Hazal Türesan (Yasemin) Küpe Markası: “Urban Queen”

Fazilet Hanım ve Kızları dizi sponsorları

 

sevilen dizinin 21 Ekim yeni bölümünde giyilen Hazan elbise, Ece bluz ve Yasemin trençkot markaları başta olmak üzere, tüm takı ve ayakkabı gibi aksesuar modellerinin de marka bilgilerine yer veriyor olacağız. Fazilet Hanım ve Kızları dizi sponsorları hakkında bilgi edinmek için bizden ayrılmayın.

 

Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölümde giyilen kıyafetler arasında Hazan’ın beyaz mini abiye elbisesi ve beyaz topuklu ayakkabıları markaları merak konusu. Hazan beyaz elbise ne marka ve nereden satın alınır detayları burada paylaşıyor olacağız.

 

Fazilet Hanım ve Kızları on dokuzuncu bölümde giyilen kıyafetler arasında Yasemin’in kahverengi trençkotu ve püsküllü küpeleri de dikkatleri üstüne çekiyor. Yasemin trençkot markası çok yakında açıklanacaktır. Küpe markasına ise yer verdik.

fazilet hanım ve kızları 19. bölümde haznaın giydiği elbise

Hazan Beyaz Elbise ve Ayakkabı Markası

Bu akşam ki yeni bölümde Ece kırmızı düşük omuz bluzu ile göze hitap ediyor. Beyaz pantolonu ile kombin ettiği kırmızı bluz ne markadır, fiyatı ne kadardır ve mağaza detayları hakkında sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

 

Fazilet Hanım ve Kızları 19. bölüm kıyafetleri markalarına yeni bölümün ardından sayfamızdan erişebilirsiniz. Yeni bölümde Hazan hırkaları ile de beğeni kazanıyor. Hazan kırçıllı ve gri hırkalarının markaları da merak ediliyor.

 

Yasemin’in giydiği siyah gömleği, Gökhan ceketli takımı ve Ece siyah ceketi de ne markadır merak edilenler arasında. Hazan deri ceket markası da merak edilenlerin başında yerini alıyorken, marka detayları buradan paylaşılacaktır.

 

Fazilet Hanım ve Kızları 19. Bölüm 21 Ekim Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 Yorum

  1. Hazan sari palto dedi ki:

    Merhaba acaba hazanin uzerindeki salı palto nereden bulunmus onuda paylasir misiniz 21 ekimdeki

  2. nuray dedi ki:

    Dizideki kıyafetler çok zevkli.Beğendiklerimden satın almayı düşünürüm.En son bölümde Hazan ın sarı trançkotunu beğendim.öğrenirsem memnun olurum.

  3. Anonim dedi ki:

    Hazal’ın spor iki renkli ceketi nereden acaba