Evli ve Öfkeli

Evli ve Öfkeli dizisi yeni bölüm kıyafetleri ve markaları ile Evli ve Öfkeli oyuncuları, senaryosu ve fragmanları sayfamızda. Evli ve Öfkeli sponsorları elbise, çanta, ayakkabı ve takı markaları tüm detaylarıyla birlikte her hafta sizlerle sayfamızda paylaşılacak.

kıy     oyu

Evli ve Öfkeli Senaryosu (Konusu)

ATV ekranlarında Pazar akşamları yayınlanan Evli ve Öfkeli dizisi yeni sezon dizileri arasında oldukça iddialı. Romantik komedi türünde olan Evli ve Öfkeli dizisi hem senaryosu, hem kıyafetleri hem de başarılı oyuncu kadrosu ile milyonları ekrana kilitliyor. Dilek, Seray, Esra ve Mine’nin ortak kaderi eski dostları birbirine daha çok kilitliyor.

 

Yapımını Süreç Film’in, yapımcılığını Ali Gündoğdu’nun üstlendiği Evli ve Öfkeli dizisinde başrolleri Birce Akalay, Ebru Cündübeyoğlu, Sarp Akkaya, Yıldız Çağrı Atiksoy ve Ayça Erturan paylaşıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Serkan Altunorak ve Sinan Eroğlu’da yer almaktadır.

 

Aynı mahallede büyüyen ve birbirleri ile çocukken çok iyi anlaşan 4 kadın aynı kaderi yaşar. Aldatılmak… Eşleri tarafından aldatılan, hayal kırıklığına uğrayan bu 4 kadın yaşadıklarının bedelini eşlerine mutlaka ödetecekti. İlk eşler grubunun 4 kaçık kadını intikam için birbirlerine kenetlenir.

 

İntikam için yıllar sonra bir araya gelen Dilek, Seray, Esra ve Mine’nin hayatına yeni aşklar da eklenecek. Kocaları tarafından aldatılmış olmaları başka aşka yelken açmayı başta korkutsa da, onlarda mutluluğu hak ettiğini düşünüyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok