Evli ve Öfkeli 2. ve 3. Bölüm Kıyafetleri

Evli ve Öfkeli 2. bölüm ve 3. bölüm dizi kıyafetleri, Esra, Dilek, Mine ve Seray elbiseleri dizi sponsorları, gömlek ve pantolon kombinleri, etek ve elbise markaları takıları ne marka soruları yanıtlanıyor.

Birce Akalay, Ebru Cündübeyoğlu, Yıldız Çağrı Atiksoy ve Ayça Erturan’ın birlikte başrolü paylaştıkları Evli ve Öfkeli dizisi eğlenceli konusu kadar dizi kıyafetleri ile de dikkat çekiyor. Evli ve Öfkeli yeni bölüm kıyafetlerine ve markalarına sayfamızda yer vermeye devam ediyoruz. Sevilen dizinin 2. ve 3. bölüm kıyafetlerini birlikte sizler için yayınlıyoruz. Mine, Seray, Esra ve Dilek kıyafetleri, Evli ve Öfkeli dizi sponsorları galerimizde yerini alıyor.

 

Evli ve Öfkeli dizisinde kıyafetleri ile Sarp Akkaya, Serkan Altunorak ve Sinan Eroğlu’da dikkat çekiyor. Özellikle de takım, ceket ve gömlek modelleri ile beylerin giyimleri de ne marka hangi mağazadan giyiniyorlar merak ediliyor. Evli ve Öfkeli 2’inci bölümde Cenk takımı ile dikkat çekerken, çekimler esnasında Murat ve Tarık siyah takım modelleri de beğeni kazandı.

 

Birce Akalay (Esra) siyah beyaz dar mini elbise markası: "Closh Boutique"

Birce Akalay (Esra) siyah beyaz dar mini elbise markası: “Closh Boutique”

Esra, Dilek, Mine ve Seray beyaz elbiseleri ile çok şık. Esra’nın beyaz elbisesi Barrus Official iken ayakkabıları ise İlvi markasından. Mine’nin beyaz elbisesi ise Dori Dorca markasına ait bir tasarımdır. Seray’ın beyaz tül ve dantel detaylı elbisesi markası da Ramonna Abiye’den. Seray’ın beyaz elbisesi ile kombin ettiği ayakkabıları da İlvi’den.

 

Seray’ın ikinci bölümde giydiği desenli ve renkli gömleği Ng Style ürünüdür. Birçok diziye sponsor olan NG Style, Evli ve Öfkeli karakterlerini de giydiriyor. 3’üncü bölümde de NG Style ürünlerine rastlayacağız.

 

Mine giyimleri ile beğeni kazanan bir diğer isim oluyor. Mine’nin geçtiğimiz hafta üzerinde yer alan üstü mavi alt kısmı beyaz pile detaylı gömleği ünlü tasarımcı Ayşegül Boz imzası taşıyor. Ayşegül Boz Couture tasarımı olan bu gömleği Aşk Yeniden dizisinde Selin’de giydi.

 

Esra’nın üstü beyaz altı siyah straplez elbisesi de çok beğenilmiş ve markası merak edilen Evli ve Öfkeli dizisi kıyafetlerinden olmuştu. Esra’nın bu elbisesi Closh Butik’te satışa sunuluyor. Evli ve Öfkeli kıyafetleri, dizi sponsorları ve takıları, ayakkabıları, çantaları markalarına yer vermeye devam edeceğiz.

Evli ve Öfkeli Kıyafetleri Markaları

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 Yorum

  1. Seyma dedi ki:

    Esra komiserin son bölumde kullandigi sırt cantasini nerden bulabilirim?

  2. Nesrin dedi ki:

    Evli ve öfkeli dizisinde Esranın yıldız küpelerini nerden bulabilirim.

  3. Şeyda dedi ki:

    Enginin giydiği mavi kamuflaj hırkanın nerden olduğunu bulamadım yardımcı olurmusun ?