Evli ve Öfkeli 18. Bölüm Kıyafetleri

Evli ve Öfkeli 18. bölüm Seray bordo elbise Esra siyah tül detaylı elbise markası Mine tek omuz detaylı siyah elbise dizi sponsorları 21 Şubat giyimleri Tarık ve Murat şişme mont ne marka açıklıyoruz.

Evli ve Öfkeli 21 Şubat 18. bölüm kıyafetleri markalarına sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Sevilen pazar dizisi Evli ve Öfkeli kıyafetleri dizi sponsorları ayrıca Evli ve Öfkeli kıyafetleri sayfamızda da açıklanıyor. Evli ve Öfkeli yeni bölüm kıyafetleri arasında Seray bordo elbisesi, Mine tek omuz detaylı siyah elbisesi, Dilek kolsuz elbisesi ve Esra tül detaylı siyah elbisesi ile göz kamaştırıyor.

 

Evli ve Öfkeli 18. bölümde kayak kıyafetleri de dikkatlerden kaçmıyor. Esra kayak yaparken giydiği kahverengi montu ve siyah beresi ile çok şık görünüyor. Dilek turuncu mont ve mavi bere kombini de beğenileri kazanıyor. Tarık kırmızı şişme montu ile Murat siyah montu da son bölüm dizi kıyafetleri arasında markaları merak edilenler oluyor.

 

Seray’ın yakası çarpraz bant detaylı siyah elbisesi de şıklığı ile göz kamaştırıyor. Seray’ın giydiği bu siyah elbise Adl markasının yeni sezon ürünlerinden biridir. Üstelik evli ve Öfkeli takı sponsorları da merak ediliyor. Evli ve Öfkeli 18’inci bölüm kıyafetleri markaları ile birlikte takı modelleri markalarına da ulaşabilirsiniz.

Evli ve Öfkeli 18. Bölüm 21 Şubat Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 Yorum

  1. oya dedi ki:

    Merhaba seray ın 18. Bölümde giydiği bordo tuluma nasıl ulaşabiliriz?

  2. Esramu dedi ki:

    Esranın montunun markası nedir?