Evli ve Öfkeli 14. Bölüm Kıyafetleri

Evli ve Öfkeli 17 ocak 14. bölüm dizi sponsorları Seray siyah tulum petrol mavisi elbise markası açıklandı. Mine lacivert pardesü ve siyah ceket ne marka Seray takıları markaları sizlerle paylaşıldı.

Evli ve Öfkeli dizisi yeni bölüm kıyafetleri markaları açıklandı. Evli ve Öfkeli 14. bölüm dizi sponsorlarına galerimizden ulaşabilirsiniz. Seray elbiseleri, Mine giyimleri, esra kaban ve mont markalarını öğrenebileceğiniz tek adrestesiniz.

 

Evli ve Öfkeli yeni bölümde Ebru Cündübeyoğlu tulum ve elbise modeli ile dikkat çektiği. Şıklığı ile beğeni kazanan Seray’ın giydiği siyah payetli tulum modelinin ne marka olduğunu merak edenler için sayfamızda paylaştık. 14’üncü bölümde Seray’ın siyah tulum Milla by trendyol markadır.

 

Şıklığı ile göz dolduran Seray mavi elbise markasını da sizler için açıklamak istedik. Seray’ın giydiği petrol mavisi elbise de Milla by trendyol ürünüdür ve fiyatı da oldukça uygundur.

 

Seray sadece giyimleri ile değil takı modelleri ile de dikkat çekiyor. Evli ve Öfkeli takı sponsorlarından biri olan Tophills markası, bu hafta Seray’ın tulumunu ve petrol mavisi elbisesini çok şık bir şekilde tamamladı. Seray takıları markası yeni bölümde Tophills’den.

 

Mine de siyah elbisesi ve ceket takımı kombini ile dikkat çekiyor. Mine’nin giydiği elbise ve ceketli takım ise Adl markasından. Mine bu hafta 14. bölümde giydiği lacivert pardesüsü ile de dikkat çekiyor. Mine lacivert pardesü markası ile Seray’ın giydiği siyah pardesü aynı markadandır. Evli ve Öfkeli kıyafetleri markalarına galerimizden göz atabilirsiniz.

 

Evli ve Öfkeli 14. Bölüm 17 Ocak Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok