Evli ve Öfkeli 13. Bölüm Kıyafetleri

Evli ve Öfkeli 13. bölüm dizi sponsorları Seray siyah elbise arkası Mine kaban kazak markaları yeni bölüm Esra kazak ne marka açıklandı.

Pazar akşamlarında Atv ekranlarını şenlendiren romantik komedi dizisi Evli ve Öfkeli 13. bölüm dizi kıyafetleri markalarını açıkladık. Evli ve Öfkeli kıyafetleri dizi sponsorları galerimizde sizlerle buluşuyor. Esra (Birce Akalay), Mine (Yıldız Çağrı Atiksoy) ve Seray (Ebru Cündübeyoğlu) kıyafetleri ne marka, 13. bölümde kim nereden giyindi tüm soruların yanıtları dizi modasını takip edenlerle paylaşıldı.

 

Evli ve Öfkeli 13’üncü bölüm kıyafetleri nefes kesti. Birbirinden ünlü markaların yeni sezon koleksiyonlarında öne çıkan kıyafetleri giyen Esra, Seray, Cenk, Mine ve Ahmet giyimlerinde ki tercihleri ile şıklıklarını gözler önüne serdiler.

 

Esra’nın yeni bölümde giydiği koyu gri kazak markasını merak edenlerle paylaştık. Seray ise her hafta giydiği elbise modelleri ile dikkat çekerken, bu hafta da çok şık siyah omuz kısmında hafif tül detayları bulunan mini bir elbise tercih ederek şıklığını sürdürmeye devam etti. Seray siyah kolsuz elbise markasını da merak edenler için açıkladık.

 

Dizide Yıldız Çağrı Atiksoy’un hayat verdiği Mine karakteri de elbise modelleri ve giyimleri ile dikkat çekmeye devam ediyor. Mine özellikle kazak ve kaban modelleri ile çok hoş kombinlere imza atıyor. Mine gri kaban Adl markasının yeni sezon ürünlerinden biri olurken, Mine’nin giydiği bej rengi verev kesimli kazak da çok ünlü bir markanın koleksiyonundan fırlıyor. Mine bej kazak markasına galerimizden ayrıca Evli ve Öfkeli kıyafetleri sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Cen ve Ahmet çok şık takım modelleri ile bu hafta isimlerinden söz ettirmeyi başardılar. Cenk lacivert takım elbisesi, Ahmet ise füme takım modelleri ile dikkat çekti. Cenk lacivert takım elbise markasını da Ahmet’in giydiği takımın markasını da açıkladık.

 

Evli ve Öfkeli 13. Bölüm 10 Ocak Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok