Evli ve Öfkeli 11. Bölüm Kıyafetleri

Evli ve Öfkeli 11. bölüm Seray beyaz elbise Esra siyah kaban ve kazak markaları yeni bölüm dizi sponsorları Mine ve Dilek kıyafetleri Murat siyah kazak markası sayfamızda açıklanmaya devam ediyor.

Pazar akşamlarının romantik komedi dizisi Evli ve Öfkeli yeni bölümü ile ATV ekranlarında izleyicisi ile buluşmaya devam ediyorken, Evli ve Öfkeli dizi kıyafetleri ile dikkatleri çekmeye ve markalarını merak ettirmeye devam ediyor.

 

Sevilen dizinini 20 Aralık akşamı yayınlanacak 11. bölümünde Seray, Esra, Dilek ve Mine kıyafetleri ile kadınlardan tarafından beğeni görürken, Murat ve Tolga da erkeklerin dikkatini çekiyor. Evli ve Öfkeli yeni bölüm dizi sponsorlarına galerimizden ve Evli ve Öfkeli sayfamızdan göz atabilir, satın alma imkanını yakalayabilirsiniz.

 

Seray bu hafta beyaz elbisesi ile şıklık içinde. Seray beyaz kolsuz mini elbise modelinin markasını sizler için açıklamaya çalışıyoruz. Esra ise siyah palto ve bordo kazak kombini ile beğeni topluyor.

 

Esra yeşil kazağı da ne marka merak edilenlerden olurken, Mine siyah biyeli beyaz gömlek modeli ile iş kadınlarının şıklığına dokunuyor. Seray’ın kızı deniz gri sweatshirt ve açık mavi gömlek kombinleri ile her zaman ki tarzını korumaya devam ediyor.

 

Murat omuzları kapitone desen siyah kazak ve şişme siyah montu ile dikkatleri üstünde topluyor. Esra’nın giydiği yeşil triko hırka da oldukça şık iken Dilek taba rengi kabanı ve mor bluzu ile tarzına dokunduğu kadınların dikkatini çekiyor.

 

Evli ve Öfkeli 11. Bölüm 20 Aralık Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok