Evli ve Öfkeli 10. Bölüm Kıyafetleri

Evli ve Öfkeli 13 Aralık 10. bölüm dizi kıyafetleri markaları Esra kazak gömlek ve etek markaları Seray ve Mine siyah palto elbise dizi sponsorları Dilek giyimleri Tolga gömlek ve pantolon Murat deri ceket ve kazak ne marka sizlerle paylaşılıyor.

Pazar akşamları ATV ekranlarında yeni bölümü yayınlanan Evli ve Öfkeli dizisinin kıyafetleri ve markaları sayfamızda sizlerle buluşmaya devam ediyor. Evli ve Öfkeli yeni bölümde giyilen Esra, Mine, Seray ve Dilek kıyafetleri Murat ve Tolga giyimleri ne marka, kim nereden giyiniyor galerimizden öğrenebilirsiniz.

 

Evli ve Öfkeli 10’uncu bölüm kıyafetleri dizi sponsorları hakkında tüm merak edilenleri sizlerle paylaşıyoruz. Birce Akalay kıyafetleri, Ebru Cündübeyoğlu elbiseleri, Yıldız Çağrı Atiksoy ve Ayça Erturan hangi markanın ürünlerini tercih ediyor 13 Aralık yeni bölüm kıyafetleri arasında dikkat çeken dizi kıyafetleri hakkında merak edilenleri sizlerle buluşturuyoruz.

 

Evli ve Öfkeli son bölümde dizi modasında dikkat çeken kıyafetleri göze çarpıyor. Esra kırmızı kazak ve kot gömlek, Esra’nın giydiği siyah ceket ne marka merak ediliyorken, Seray’ın giydiği siyah palto ve taktığı inci halka küpe sponsorları da sizlerle olacak.

 

Dilek yeşil ve mor bluz modelleri de oldukça şık. Balık etli bayanlar Dilek kıyafetlerini tercih edebilir. Esra uzun desenli etek ve kot gömlek kombini de göze çarpıyor. Mine gri palto ve elbisesi de şıklığı ile göz dolduruyor.

 

Evli ve Öfkeli 10. Bölüm 13 Aralık Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 Yorum

  1. İsimsiz dedi ki:

    Bune ya biz markasını merak ediyoruz bişey yazdığınız yok bizde biliyoruz ne giydiklerini nerden aldılar konu bu boş boş yazıyorsunuz ya