Evli ve Öfkeli 1. Bölüm Kıyafetleri

Evli ve Öfkeli 4 ekim 1. bölüm dizi sponsorları Esra gelinliği Seray siyah elbisesi markası Mine pudra düğün kıyafeti markası Dilek abiye modeli ayakkabı ve çanta sponsorları açıklanıyor.

Her biri eşleri tarafından aldatılmış kadınların hikayesinin anlatıldığı ATV’nin yeni sezon dizisi Evli ve Öfkeli konusu ile ilgi çekerken 1. bölüm dizi kıyafetleri ile de ilgi gördü. Evli ve Öfkeli 1. bölümü 4 Ekim akşamı ekranlara geldi. İlk bölümü ile pek çok kişiyi hem güldüren hem de üzen Evli ve Öfkeli dizisi kıyafetleri de artık dizikiyafet.com adresinde markaları ile birlikte yer alacak.

 

Evli ve Öfkeli dizisi

 

Dizi kıyafetleri ile ilgi çeken Evli ve Öfkeli dizisinin kadrosu oldukça geniş. Ebru Cündübeyoğlu (Seray), Birce Akalay (Esra), Yıldız Çağrı Atiksoy (Mine) ve Ayça Erturan (Dilek) çocuklarından beri yakın arkadaşlar olan karakterleri canlandırıyor. Her birinin hayat verdiği karakterler eşleri tarafından aldatılıyor. Bu 4 kadın birlikte yaşadıkları acıyı hem unutmaya çalışacak hem de eşlerinin burnundan kendilerine yapılanları fitil fitil getirecek.

 

Seray siyah uzun elbise markası: "Trendyol"

Seray siyah uzun elbise markası: “Trendyol”

Evli ve Öfkeli kıyafetleri

 

Birinci bölümü ile beğeni kazanan Evli ve Öfkeli dizisi kıyafetlerine göz atalım. Dizinin ilk bölümünde komiser Esra’nın düğünü vardır. Esra’nın düğününe katılan arkadaşları şık elbise modelleri ile dikkat çekti. Esra gelinliği içinde peri kızlarını aratmadı. Güzelliği ile baş döndüren Esra’nın gelinlik modeli pek çok genç kızın hayallerini süsleyen tarzdaydı.

 

Düğünde Mine pudra rengi şık bir elbise modeli giymişti. Önü düğmeli kolsuz ve diz altında biten Mine’nin elbisesi Fabrika online mağazalarında satışta. Beğendiğiniz elbiseyi mağazanın online satış sitesinden temin edebilirsiniz.

 

Dilek ise düğünde nar çiçeği renginde uzun bir elbise tercih etmişti. Dileğin düğün elbisesi kendisine çok yakışmıştı. Kısa kol ve beli büzgü detaylı uzun bol kesimli elbise Dilek’in düğünde göz kamaştırmasını sağladı.

 

Düğünde elbise modeli ile en çok dikkat çeken isim ise Seray oldu. Siyahın asaletini güzelliğine katan Seray tek omuz detaylı siyah uzun elbisesi içinde nefes kesti. Seray siyah elbisesi ise Trendyol’dan.

 

Dilek’in çocukluk aşkı Tarık da düğündeydi. Tarık’in giyim şıklığını ise Altın Yıldız markası sağladı. Altın Yıldız takım elbise modellerinden birini tercih eden Tarık siyah ceket ve pantolon kombini içine beyaz t-shirt giymişti.

 

Evli ve Öfkeli 1. Bölüm 4 Ekim Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok