Evlat Kokusu 2. Bölüm Kıyafetleri

Evlat Kokusu 2. bölümde giyilen kıyafetler

Evlat Kokusu kıyafetleri, Evlat Kokusu Zeyno kıyafetleri, Zümrüt ve Hünkar elbiseleri, Aslan kombinleri markaları açıklandı. Evlat Kokusu dizi sponsorları sizlerle.

Kanal D’nin yeni dizisi Evlat Kokusu kıyafetleri markaları da yoğun istek üzerine sayfamızda paylaşılmaya başladı. Evlat Kokusu dizisinde giyilen kıyafetler ne marka, nereden satın alınır ve mağaza detayları sizler için yayınlanıyor. Evlat Kokusu Zeyno, Zümrüt, Aslan ve Hünkar kıyafetleri dizi sponsorları buradan açıklanıyor.

 

Evlat Kokusu 2. bölüm kıyafet sponsorları

 

Evlat Kokusu dizisinin hem birinci hem de ikinci bölüm kıyafetleri markalarına bu başlık altından yer veriyoruz. Evlat Kokusu Hande Soral, Sedef Avcı, Barış Kılıç ve Yeşim Salkım kıyafetleri markası, fiyatı ve mağazası sizlerle. Evlat Kokusu dizi sponsorları, takı markaları ve ayakkabılar hangi mağazadan öğrenmek için doğru adrestesiniz.

 

Zeyno beyaz kürk yaka siyah kaban

evlat kokusu 2. bölüm zeynonun kabanı

Zeyno Siyah Kaban Markası: “Koton”

Evlat Kokusu ikinci bölümde Zeyno’nun giydiği içi beyaz kürk detaylı siyah kaban markası merak edildi. Zeyno siyah kaban nereden satın alınır sorularınız yanıtlandı. Zeyno’nun giydiği beyaz kürk yaka detaylı siyah kaban online mağazada sizleri bekliyor.

 

Hünkar kadife elbise

 

Evlat Kokusu Hünkar elbiseleri göz kamaştıracağa benziyor. Evlat Kokusu dizisinde Yeşim Salkın’ın hayat verdiği Hünkar karakterinin kıyafet markaları buradan açıklanmaya devam edecek. Hünkar’ın 2’inci bölümde üzerinde gördüğümüz kadife V yaka detaylı elbise Eda Erdoğan tasarımıdır.

 

Yeşim Salkın (Hünkar) elbise markası: “Eda Erdoğan”

 

Belma siyah volanlı bluz

evlat kokusu 2. bölüm belmanın siyah bluzu

Belma Siyah Bluz Markası: “Setre”

Evlat Kokusu dizisinde Belma’nın üzerinde gördüğümüz siyah volan detaylı bluz markası ve fiyatına da yer veriyoruz. Belma (Selen Uçer) yakası ve kolları volanlı siyah bluzu ile çok beğenildi. Belma’nın giydiği siyah bluz mağazası ve fiyatıyla sayfamıza eklendi.

 

Aslan siyah palto

 

Evlat Kokusu 15 Mart yeni bölümde Aslan’ın oğlu Çınar’ın peşine düştüğü sahnelerde üzerinde gördüğümüz siyah paltosu dikkat çekti. Aslan’ın giydiği bu siyah palto markası nedir, meraklısı için sayfamıza ekledik.

 

Zeyno haki trençkot

 

Evlat Kokusu dizisinin 1. bölümünde yemek davetine giderken Zeyno’nun giydiği haki yeşil trençkot göz kamaştırdı. Zeyno’nun bu trençkotu markası merak edildi. Zeyno haki uzun trençkot Stradivarius markasına aittir.

 

Hande Soral (Zeyno) trençkot markası: “Stradivarius”

 

Zümrüt’ün kızının doğum gününde giydiği elbise markası: “Esra İnceefe”
Zümrüt’ün Zeyno’yu ağırladıkları yemekte giydiği elbise markası: “Melih Yazgan”
Zeyno’nun yemeğe giderken giydiği düşük omuz deri elbise markası: “Esra İnceefe”

Evlat Kokusu 2. Bölüm 15 Mart Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok