Erkenci Kuş 33. Bölüm Kıyafetleri

Erkenci Kuş 33. bölüm dizi sponsorları

Erkenci Kuş 33. Bölüm kıyafetleri markaları, Sanem kıyafetleri dizi sponsorları ve Erkenci Kuş dizisi kıyafet markaları ile Demet Özdemir dizi kıyafetleri markaları açıklandı.

Star TV’nin sevilen dizisi Erkenci Kuş kıyafetleri markaları sizler için paylaşıldı. Erkenci Kuş 33. bölüm kıyafet markaları, Sanem kıyafet sponsorları nelerdir sorularının yanıtlarını sayfamızda bulacaksınız. Erkenci Kuş dizi kıyafetleri ne marka, Erkenci Kuş Demet Özdemir kıyafetleri marka bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

 

Erkenci Kuş 33. Bölüm Kıyafet Sponsorları

 

Erkenci Kuş dizisinin 9 Mart Cumartesi akşamı yayınlanan yeni bölümünde Sanem (Demet Özdemir) kıyafetleri markaları merak edildi. Erkenci Kuş 33. bölüm Sanem sarı elbise, sarı ceket, beyaz bot, siyah beyaz desenli ceket ve gömlek elbise dikkat çekenlerin başında geldi.

 

Erkenci Kuş Sanem Kıyafetleri Markaları

 

Erkenci Kuş Sanem’in 33. bölümde giydiği kıyafetler, tercih ettiği ayakkabı modelleri ve takıları markaları izleyicinin aklında soru işareti olarak kalmasın diye açıkladık. Erkenci Kuş kıyafetleri markaları hakkında bize yazabilirsiniz. Her hafta Erkenci Kuş kıyafetleri marka bilgilerini sizler için açıklıyor olacağız.

 

Erkenci Kuş Sanem siyah beyaz kaz ayağı desenli tüvit ceket

 

Yeni bölümde en dikkat çeken parçalardan bir tanesi Sanem’in kaz ayağı desenli ceketi oldu. Siyah beyaz renklere hakim olan kaz ayağı desen tüvit ceket markasını sizler için açıkladık. Demet Özdemir’in Erkenci Kuş dizisinin 9 Mart cumartesi akşamı yayınlanan yeni bölümde giydiği siyah beyaz kaz ayağı desen tüvit ceket Ayşe Burcu Kaya imzası taşıyor.

 

Sanem sarı ceket

 

Erkenci Kuş otuz üçüncü bölüm kıyafetleri markalarını sizlerle paylaştığımız bu postumuz da, Sanem’in giymiş olduğu sarı ceket modeli de dikkat çeken bir parça oldu. Beyaz bot ve dizleri yırtık jean ile kombin ettiği Sanem sarı ceket markasını buradan öğrenebilirsiniz.

erkenci kuş 33. bölüm sanem küpesi

Sanem 33 Bölüm Küpeleri Markası

Sanem ceket elbise markası

 

Ceket elbise modası hala devam ediyor ve dizilerde ünlülerimiz tarafından şık bir şekilde göze hitap eden kombinlerle karşımıza çıkıyor. Erkenci Kuş Sanem ceket elbise modeli de işte bunlardan birisidir. Erkenci Kuş 33. bölüm Sanem ceket elbise markası ise Zara’dır.

 

Demet Özdemir beyaz bot

 

Demet Özdemir Erkenci Kuş dizisinde giydiği ayakkabı modelleri ile de gözlere hitap ediyor. Sanem beyaz bot modeli de bu hafta ki yeni bölümde izleyicinin beğenisini kazandı. Sanem beyaz kısa bot markası sizlerle ilerleyen günlerde paylaşılacaktır.

 

Erkenci Kuş dizisi takı modelleri markaları

 

Star TV’nin sevilen dizisi Erken Kuş dizisinde kullanılan takı modellerinin markaları da merak edilmektedir. Erkenci Kuş Sanem takıları markası özellikle merak edilenlerin başında yer alıyor. Erkenci Kuş Sanem küpe, kolye, bileklik markaları sizlerle paylaşılacaktır.

 

Galerimize tıklayarak Erkenci Kuş 33. bölüm dizi sponsorlarını öğrenebilir, dilerseniz ürünleri markaların online mağazalarından yakından inceleme fırsatını yakalayabilirsiniz.

 

Erkenci Kuş 33. Bölüm Kıyafet Markaları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok