Dolunay 7. Bölüm Kıyafetleri

Dolunay 7. bölüm dizi kıyafetleri

Dolunay 7. bölüm Nazlı elbise, deri ceket ve tişört markaları açıklanıyor. Dolunay dizi sponsorları, Ferit gömlek markası yayınlanıyor. Nazlı kıyafetleri nereden öğrenmek için takipte kalın.

Sevenleriyle her salı akşamı Star TV ekranlarında buluşan Dolunay 7. bölüm kıyafetleri markaları, her hafta olduğu gibi, Dolunay kıyafetleri kategorimizde sizlerle paylaşılıyor. Dolunay dizi sponsorları meraklısı ile buradan paylaşılıyor,
Nazlı kıyafetleri marka, fiyat ve mağaza bilgileri yayınlanıyor.

 

Dolunay 7. bölüm kıyafet sponsorları

 

Dolunay dizisinde giyilen kıyafetler göz kamaştırmaya, dikkat çekmeye ve beğeni toplamaya devam ediyor. Her hafta Nazlı (Özge Gürel) kıyafetleri ne marka,
nereden satın alınır ve fiyat detayı izleyici tarafından merak konusu. Dolunay kıyafet sponsorları hakkında sizleri merakta bırakmıyoruz.

dolunay 7. bölümde nazlının giydiği işört

Özge Gürel (Nazlı) Gri T-shirt Markası: “Topshop”

Dolunay dizi sponsorları

 

Sevdiğiniz dizi Dolunay’da Nazlı’nın kıyafetleri ne marka, mağaza ve fiyatı satın almak isteyen dizi kıyafetleri takipçileri ile paylaşılıyor. Dolunay 7’inci bölüm Nazlı elbise markası, gömlek ve t-shirt sponsorları oldukça merak ediliyor. Gelelim Nazlı kıyafetleri nereden açıklamaya.

 

Dolunay yedinci bölüm kıyafetleri arasında göze çarpanlardan ilki Nazlı beyaz gömlek kombini oluyor. Nazlı göbeği bağlamalı beyaz gömlek markası ilk merak edilenlerden biri oluyor.

 

Nazlı’ın beyaz gömlek ile kombin ettiği bordo sırt çantası markası da ikinci sırada yer alanlardan. Nazlı süet bordo sırt çanta nereden satın alınır, öğrenmek izteyen izleyici için açıklanacaktır.

 

Dolunay Nazlı kıyafetleri arasında bir diğer marka sponsoru merak edilen kıyafet ise gri t-shirtü oluyor. Nazlı’nın önü kırmızı yazılı, kolları kırmızı çizgili gri t-shirt markasını görsele tıklayarak öğrenebilirsiniz.

dolunay 7. bölümde nazlının giydiği ceket ve ayakkabı

Özge Gürel (Nazlı) Deri Ceket Markası: “Boyner”

Nazlı yeşil süet sırt çantası markası da merak edilenler arasında yer buldu kendine. Nazlı yeşil sırt çantası nereden satın alınır, öğrenmek isteyenlerle yeni bölüm ardından paylaşıyor olacağız.

 

Nazlı siyah deri ceket, jean ve siyah topuklu ayakkabı kombini de dikkatleri çekiyor. Nazlı siyah deri ceket markası açıklanmıştır. Boyner satış mağazalarından Nazlı deri ceketi satın alabilirsiniz.

 

Nazlı beyaz kol detaylı elbise modeli de Nazlı’ya çok yakışmış. Nazlı çiçekli elbise ne marka ve fiyatı ne kadar yayınlanacaktır. NAzlı mavi püsküllü küpe markası da merak edilen takı modelleri arasında.

 

Dolunay 7. Bölüm 15 Ağustos Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 Yorum

  1. Peri dedi ki:

    Nazlinin kiyafetlerini cook beyeniyorum.kot ceketi ozellikle.