Dolunay 3. Bölüm Kıyafetleri

Dolunay 3. bölüm dizi sponsorları

Dolunay kıyafetleri markaları 3. bölümde de sizlerle buluşuyor. Dolunay Nazlı (Özge Gürel) kıyafetleri nereden satın alınır, fiyat ve mağazaları yayınlanıyor.

Beğeni ile izlenen Dolunay kıyafetleri ve Dolunay dizi sponsorları 18 temmuz 3. bölümde de izleyici tarafından merak edilmekte, sizlerle sayfamızda Dolunay dizi kıyafetleri sponsorları olan markaları paylaşmaktayız. Dolunay Nazlı (Özge Gürel) kıyafetleri özellikle beğeni topluyor ve nereden, hangi mağazadan ne kadar fiyata satın alınır merak ettiriyor. Sizler için Dolunay kıyafetleri marka ve fiyat bilgilerini, mağaza detayları ile birlikte buradan açıklıyoruz.

dolunay 3. bölüm nazlının giydiği kırmızı t-shirt ve denim şort

Nazlı Kırmızı T-shirt Kot Şort Markası

Dolunay 3. bölüm kıyafet sponsorları

 

Dolunay dizisinin üçüncü bölüm kıyafetlerine galerimizde yer verdik. Galerimizde yer alan Nazlı kıyafetleri arasından beğendiğiniz görselin üzerine tıklayarak detayları görebilirsiniz. Dolunay Nazlı 3. bölüm kıyafet sponsorları hakkında sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

 

Dolunay dizi sponsorları

 

Dolunay 18 Temmuz akşamı Star TV ekranlarında izleyicisi ile buluşuyor. Her hafta dikkat çeken kıyafet modelleri ile karşımıza çıkan Nazlı (Özge Gürel) bu hafta da çok şık etek ve şort kombinleri ile görünüyor. Dolunay Nazlı kıyafet sponsorları buradan yayınlanıyor.

dolunay 3. bölüm nazlının giydiği mini denim etek

Nazlı Kot Etek Markası

Herkesin salı akşamları severek izlediği Dolunay 3’üncü bölüm kıyafetlerine göz atmaya Nazlı’dan başlayalım. Tarzından ödün vermeyen Nazlı, bu hafta da yine birbirinden hoş kıyafet kombinleri ile bizleri karşılıyor.

 

Nazlı’nın yeni bölüm kıyafetleri arasında dikkat çeken kırmızı t-shirt ve kot şort kombini markalarına yer verilecektik. Nazlı’nın giymiş olduğu kırmızı çizgili t-shirt ne marka ve nereden satın alınır soruları yanıtsız kalmıyor.

 

Bu hafta ki yeni bölüm kıyafetleri arasında Nazlı ekose desenli gömlek ve beyaz şort kombini ile de çok şık görünüyor. Sizler için Nazlı mini beyaz şort markası nedir açıklıyor ve üzerine giydiği kareli gömlek sponsorunu da yayınlıyoruz.

 

Dolunay yeni bölüm kıyafetleri ile göz kamaştıran Nazlı’nın denim etek markası da merak edilmiyor değil. Birçok kişi Nazlı kot etek ne marka ve fiyatı ne kadar merak içinde. Nazlı lacivert çizgili t-shirt markası ve mağazası hakkında da sizleri bilgilendirmeden geçmeyeceğiz.

 

Nazlı kırmızı fular ve açık mavi gömlek kombini ile de beğenileri topluyor. Bu hafta ki Dolunay 3. bölüm kıyafetleri markaları arasında, Nazlı mavi gömlek marka sponsoruna da yer veriyoruz.

 

Dolunay 3. Bölüm 18 Temmuz Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok