Dolunay 17. Bölüm Kıyafetleri

dolunay 17. bölüm dizi sponsorları markası

Dolunay kıyafetleri markaları ve fiyatları 17. bölümde de sizlerle paylaşıldı. Dolunay dizi sponsorları hakkında merak ettiklerinizi buradan öğrenebilirsiniz.

Dolunay dizisinin 17. bölümünde giyilen kıyafetlerin markalarını merak ediyorsanız, sizlerle paylaşıyoruz. Dolunay dizi sponsorları her hafta olduğu gibi, bu hafta da sizlerle paylaşılıyor. Dolunay 17. bölüm kıyafetleri ne marka, nereden satın alınır, mağaza ve Dolunay kıyafetleri fiyatları hakkında bilgileri galerimizde ki görsellere tıklayarak öğrenebilirsiniz.

 

Dolunay 17. bölüm kıyafet sponsorları

 

Dolunay yeni bölüm kıyafetleri markaları merak ediliyor. Dolunay 17. bölüm Nazlı elbiseleri bu markalar arasında en çok merak edilenlerin başında geliyor. Dolunay Demet kıyafetleri marka ve fiyatlarına da yer veriyoruz.

dolunay 17. bölüm nazlının giydiği elbise

Özge Gürel (Nazlı) Tül Siyah Elbise Markası: “Zara”

Dolunay dizi sponsorları

 

Sevilerek izlenen dizinin yeni bölümünde çok şık kıyafet kombinleri gözümüze çarpıyor. Dolunay Deniz gömlek ve ceketi, Demet bluz ve pantolonu yine göz kamaştırıyor. Alya tarzı ile dikkat çekemeye devam ediyor. Ferit takım elbise markaları hakkında detaylar sizlerle paylaşılıyor.

 

Dolunay on yedinci bölüm kıyafetleri arasında Nazlı’nın giydiği tül detaylı siyah elbise göz kamaştırıyor. Nazlı tüllü uzun kollu ve siyah mini elbise markasını öğrenmek için doğru adrestesiniz. Nazlı siyah elbise markası açıklanmıştır.

 

Demet siyah transparan bluzu ile nefes kesiyor. Demet’in giydiği siyah tül detaylı bluz markasına da yer verdik. Demet’in bu bluzu ile kombin ettiği beyaz pantolonu da ilgi çekiyor.

 

Demet beyaz pantolon markası, kolyesi nereden satın alınır sorularının yanıtlarına bizimle ulaşabilirsiniz. Dolunay Demet kombinler her hafta olduğu gibi, bu hafta da şıklığı ile dikkat çekiyor.

dolunay 17. bölüm demetin giydiği bluz

Dilara Bozbey (Demet) Siyah Bluz Markası: “Meltem Özbek”

Deniz giydiği siyah gömlek ve ceket takımı ile şıklığından söz ettiriyor. Deniz siyah gömleği markası ve siyah ceket nereden satın alınır sorularının yanıtlarına da, sadece dizikiyafet.com’dan ulaşabilirsiniz.

 

Dolunay 17’inci bölüm kıyafetleri arasında Nazlı desenli siyah elbisesi de dikkat çekmiyor değil. Nazlı desenli ve uzun kollu siyah mini elbise marka ve mağaza detaylarına da sayfamızda yer veriyoruz.

 

Nazlı’nın kullandığı bileklik markası da soruluyordu. Nazlı bilekliği marka bilgisini de sizlerle paylaştık.

 

Dolunay 17. Bölüm 29 Ekim Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok