Dolunay 16. Bölüm Kıyafetleri

Dolunay dizisi 16. bölüm kıyafetleri markaları

Dolunay dizisinde giyilen kıyafetlerin markaları nelerdir, Dolunay 16. bölüm Nazlı gelinlik ve Demet kıyafetleri marka, fiyat ve mağazası açıklandı.

Dolunay yeni bölüm kıyafetleri markalarına sayfamızda yer verildi, Dolunay 16. bölüm Nazlı gelinlik, hırka ve Demet kombini nereden merak eden ziyaretçilerimiz ile paylaşıldı. Dolunay dizi sponsorları her hafta olduğu gibi, bu hafta da sizlerle buluşuyor. Dolunay kıyafetleri Nazlı’nın giydiği hırka, triko ve Alya kıyafetleri nereden satın alınır, mağaza detaylarına kadar yayınlanıyor.

 

Dolunay 16. bölüm kıyafet sponsorları

 

Dolunay 16. bölümde Nazlı’nın giydiği kıyafetlerin marka sponsorlarını sizler için buradan açıklıyoruz. Ferit takım elbise, Deniz deri ceket ve Alya kombinleri hakkında tüm merak ettiklerinizi bize sorabilirsiniz.

dolunay 16. bölümde nazlının gelinliği

Özge Gürel (Nazlı) Gelinlik Markası: “Oleg Cassini”

Dolunay dizi sponsorları

 

Her hafta beğeni ile izlenen Dolunay dizisinin bu hafta ki bölümünde yine çok şık kıyafetler gözümüze çarpıyor. Dolunay 17 Ekim 16’ıncı bölümde giyilen kıyafetler arasında dikkat çeken kombinlerin dizi sponsorları sizlerle galerimizde paylaşıldı.

 

Dolunay Nazlı (Özge Gürel) kıyafetleri başta olmak üzere, tüm karaketlerimizin kıyafet markalarına sayfamızda yer vermeye çalışıyoruz. Dolunay on altıncı bölümde Nazlı triko, hırka, pantolon ve elbise kıyafetleri marka bilgilerini öğrenmek için doğru adrestesiniz.

 

Dolunay yeni bölümde Nazlı muhteşem gelinliği ile göz kamaştırıyor. Nazlı’nın giydiği gelinlik markası nedir, nereden satın alınır sorularının yanıtlarına buradan erişebilirsiniz.

 

Nazlı gelinlik markası Oleg Cassini’dir. Oleg Cassini markasına ait Nazlı gelinliği göz kamaştırıyor. Nazlı gelinliğini beğenenler için görselini de galerimize ekliyoruz.

dolunay 16. bölümde demetin giydiği tulum

Alara Bozbey (Demet) Yeşil Tulum Markası: “adL”

Ferit takım elbisesi, Alya kıyafetleri kombinleri ve Deniz deri ceketi markası hakkında da bilgi edinmek için doğru adrestesiniz. Bu hafta yine çok şık bir kıyafet ile Alya zirvede yer alıyor.

 

Demet yeşil straplez tulum markası, beyaz ceket ve pantolon kombini içine giydiği dantel detaylı mavi bluzu markası da merak edilenlerin başında geliyor. demet küpe ve şal markasına da yer verdik.

 

Nazlı uzun gri hırkası ve etnik desenli kısa hırkası ile de dikkat çekiyor. Nazlı’nın giymiş olduğu hırkaların marka bilgileri de sizler için yeni bölüm ardından paylaşılacaktır.

 

Nazlı’nın 16. bölümde giydiği kısa kollu zigzag desenli triko bluz markası da merak edilenler arasında yerini alıyor. Nazlı triko bluzun ne marka olduğunu yayınlıyoruz.

 

Dolunay 16. Bölüm 17 Ekim Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok