Dolunay 15. Bölüm Kıyafetleri

Dolunay 15. bölüm dizi sponsorları

Dolunay 15. bölüm kıyafet markaları ve fiyatları yayınlanıyor. Dolunay Alya kıyafetleri, Nazlı kırmızı ceket ne marka açıklanmıştır.

Ekranların beğeni ile izlediği salı akşamlarının en sevilen dizisi Dolunay kıyafetleri markaları hakkında sizleri bilgilendiriyor, Dolunay dizi sponsorlarını açıklıyoruz. Dolunay 15. bölüm kıyafetleri markası, fiyat ve satın alma mağazası yayınlanıyor.

 

Dolunay 15. bölüm kıyafet sponsorları

 

Dolunay dizisinde giyilen kıyafetler nereden satın alınır, marka ve fiyatlarını öğrenmek isteyenlerle paylaşıyoruz. Dolunay 15. bölüm Nazlı, Ferit, Demet ve Alya kıyafet kombinleri marka sponsorlarına buradan ulaşabilirsiniz.

dolunay 15. bölüm nazlının giydiği nazlının ceketi

Özge Gürel (Nazlı) Kırmızı Ceket Markası: “Zara”

Dolunay dizi sponsorları

 

Dolunay 10 Ekim yeni bölüm kıyafetleri yine göz kamaştırıyor. Dolunay dizisi kıyafetleri marka ve fiyatıyla ilgili bilgileri, görsellerin açıklamalarından öğrenebilirsiniz. Dolunay yeni bölümde giyilen tüm kıyafetlerin nereden satın alınabileceğini öğrenmek için doğru adrestesiniz.

 

Dolunay yeni bölümde Nazlı ile Ferit kombinleri oldukça beğeni kazanıyor. Nazlı kırmızı ceket markasını merak edenlerin sayısı oldukça yüksek. Nazlı kırçıllı kırmızı ceket nereden satın alınır, yayınlanmıştır.

 

Ferit’in giymiş olduğu smokin markası da merak edilen Dolunay dizi kıyafetlerinden. Ferit siyah smokin marka bilgisine galerimizde yer alan görselin açıklamasında yer verilmiştir.

 

Demet kıyafetleri ile beğeni kazanıyor, takıları ile göz kamaştırıyor. Demet’in giydiği siyah blazer ceket markası açıklandı. Dolunay Demet siyah ceket markası yanı sıra, küpeleri markasına da yer verdik.

dolunay 15. bölüm nazlının giydiği feritin takımı

Can Yaman (Ferit) Smokin Markası: “D’s Damat”

Dolunay Alya kıyafetleri her hafta olduğu gibi bu hafta da gözden kaçmıyor. Diziyi yakından takip eden birçok kişi, Alya kombinlerine bayılıyor. Alya nereden giyiniyor merak ediyor.

 

Dolunay 10 Ekim 15’inci bölümde Alya’nın giydiği siyah deri pantolon ve mont kombini markasına mutlaka yer vereceğiz. Alya siyah mont nereden, deri pantolonun markası nedir yayınlanacaktır.

 

Nazlı’nın beyaz pileli ve turuncu triko markasını da sizlerle paylaşmadan geçmiyoruz elbette. Nazlı turuncu kazak markası açıklanacaktır. Nazlı beyaz pileli etek nereden satın alını, mağaza detayları paylaşılacaktır.

 

Dolunay 15. Bölüm 10 Ekim Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

5 Yorum

 1. Anonim dedi ki:

  Nazlının 15. Bölümde giydiği siyah botkların markasını öğrenebilirmiyim acilen buzhanede kaldığı yerdeki botları

  • Admine dedi ki:

   Merhaba en kısa zamanda Nazlı bot markası açıklanacaktır, takipte kalın sevgilerle.

 2. seda dedi ki:

  Nazlı’nın evdeki sahnede giydiği kırmızı hırkanın da markasını paylaşabilirseniz (evlenme kararını ev arkadaşına açıkladığı ve kapıda Ferit’i karşıladığı sahne) çok seviniriz.
  Teşekkürler