Dolunay 14. Bölüm Kıyafetleri

dolunay 3 ekim 14. bölüm kıyafetleri

Dolunay 14. bölüm Nazlı elbise markaları, Deniz ceket ne marka ve Dolunay dizi sponsorları açıklanıyor. Dolunay Alya kıyafetleri marka ve fiyatı da açıklanıyor.

Severek izlediğimiz Star TV dizilerinden olan Dolunay kıyafetleri markalarını açıklamaya 14. bölümde de devam ediyor, Dolunay dizi sponsorları hakkında sizleri merakta bırakmıyoruz. Dolunay Nazlı elbiseleri markası ile Alya kıyafetleri, Deniz kombinleri nereden satın alınır merak edilmekte.

 

Dolunay 14. bölüm kıyafet sponsorları

 

Dolunay dizisinin yeni bölüm kıyafetleri markaları hakkında sizleri yeni bölümün ardından bilgilendiriyoruz. Dolunay kıyafet sponsorları her hafta merak edilmekte, Nazlı ve Ferit nereden giyiniyor, hangi mağazadan kıyafetleri satın alınabilir merakınızı gideriyoruz. Dolunay 14. bölüm kıyafet sponsorları buradan öğrenebilirsiniz.

dolunay 14. bölüm nazlının giydiği kalpli elbise

Nazlı Kalp Desenli Elbise Markası

Dolunay dizi sponsorları

 

Dolunay Özge Gürel kıyafetleri arasında özellikle elbise modelleri son bölümlerde dikkatlerimizi çekiyor. Dolunay Türkü Turan kıyafetleri de izleyicinin çok beğenisini kazanıyor. Kendine has tarzı ile Alya kıyafet kombinleri ile büyülüyor. İzleyici Dolunay dizi sponsorlarını sizler için paylaşıyoruz.

 

Dolunay on dördüncü bölüm kıyafetleri arasında Nazlı yine çok şirin bir elbise giyiyor. Kalp desenli Nazlı siyah elbise, yeni bölümü izleyenlerin dikkatini çekiyor. Nazlı kalpli siyah mini elbise markasını yeni bölümün ardından buradan öğrenebilirsiniz.

 

Star TV ekranlarında 3 Ekim akşamı 14’üncü bölümü ile yayında olacak olan Dolunay dizisinde Deniz jean ve deri ceket modelleri ile dikkatleri üstünde topluyor. Deniz siyah deri mont markası ve denim ceketi nereden, hangi mağazadan sorularınız yanıtsız kalmıyor.

 

Ferit giydiği takım elbise modelleri ile şıklık içinde. Ferit gömlek, pantolon ve ceket takımı marka sponsorlarını da merak eden erkek izleyiciler için yayınlıyor olacağız.

dolunay 14. bölümde denizin giydiği jean ceket

Deniz Kot Ceket Markası

Demet çok şık kıyafet kombinleri ile Dolunay dizisinde dikkat çekiyor. Demet’in giydiği tulum modeli bu haftaya damga vuruyor. Dolunay Demet tulumu markası da sizler için açıklanıyor olacak.

 

Nazlı’nın kız kardeşi Asuman’ın kıyafetleri de göz almaya devam ediyor. Asuman giydiği çizgili bluz ve tayt kombini ile geçtiğimiz haftaya damga vurmuştu. Markasını merak edenler için Asuman pembe ve mavi çizgili bluz markası ile taytı açıklanmıştır.

 

Nazlı giydiği haki bot ve trençkot modeli ile de dikkatleri çekiyor. Nazlı siyah elbise eve stiletto ayakkabılarının da marka bilgileri paylaşılacaktır. Nazlı’nın siyah ceketi, elbisesi ve stiletto markaları galerimizde yayınlanacaktır.

 

Dolunay 14. Bölüm 3 Ekim Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok