Dolunay 13. Bölüm Kıyafetleri

Dolunay 13. bölüm dizi sponsorları markası

Dolunay 13. bölüm kıyafetleri dizi sponsorları ve Dolunay kıyafetleri markaları sizlerle 26 Eylül yeni bölüm ardından paylaşılıyor. Dolunay Nazlı kıyafet sponsorları sizlerle paylaşılmaya devam edecek.

Salı akşamlarının en beğeni kazanan Star TV dizisi Dolunay kıyafetleri markaları ile karşınızdayız. Dolunay 13. bölümde giyilen Nazlı kıyafetleri ne marka, fiyat ve mağaza detaylarına buradan ulaşabileceksiniz. Dolunay dizisi kıyafetleri nereden satın alınır sorusuna yanıt gecikmeden her hafta geliyor.

 

Dolunay 13. bölüm kıyafet sponsorları

 

Özge Gürel kıyafetleri her hafta Dolunay dizisini yakından takip eden izleyicilerin beğenisini kazanmaya devam ediyor. Dolunay Nazlı kıyafetleri arasında bu hafta da dikkat çeken Dolunay kıyafet sponsorlarına yer veriyoruz. Dolunay 13’üncü bölümde giyilen dizi kıyafetlerinin sponsor markaları galerimizde yayınlanıyor.

dolunay 13. bölümde nazlının giydiği kazak

Nazlı Renkli Çizgili Triko Markası

Dolunay dizi sponsorları

 

Star TV ekranlarına milyonları kilitleyen Dolunay dizisinde bu hafta ki yeni bölüm kıyafetleri de çok şık kombinler ile karşımızda. Dolunay Nazlı giyimi, Ferit ve Alya kıyafetleri marka sponsorları için takipte kalmaya devam edin.

 

Dolunay on üçüncü bölüm kıyafetleri arasında Nazlı’nın giydiği renkli ve çizgi desenli triko markası merak ediliyor. Nazlı renkli çizgili triko markası nedir, fiyat ve mağaza bilgisi sizler için açıklanıyor.

 

Dolunay dizisinde giyimleri ile göz kamaştıran Nazlı’nın giydiği çiçekli beyaz gömlek marka sponsorunu da yayınladık. Nazlı çiçekli gömlek markası oldukça merak edilmiş, nereden satın alınacağını sorulmuştur. Sizler için paylaştık.

dolunay 13. bölümde nazlının giydiği gömlek

Özge Gürel (Nazlı) Çiçekli Beyaz Gömlek Markası: “Zara”

Ferit’in giydiği polo yaka t-shirt markasına da yer verdik. Ferit kıyafetleri arasında dikkatleri üstüne çekmeyi başaran polo yaka lacivert t-shirt nereden yayınlanmıştır.

 

Güzelliği ile baş döndüren ve kombinleri ile gözleri üstüne kilitleyen Dolunay Alya kıyafetleri markaları da açıklanmaya devam ediyor. Alya yine çok şık siyah renk kombinleri ile karşımıza çıkıyor.

 

Nazlı desenli kısa kollu mini elbise içinde de nefes kesiyor. Nazlı’nın desenli elbisesi markası da açıklandı. Mağazadan satın almak için geç kalmayın.

 

Dolunay Defne kıyafetleri kadar takıları ile de göz kamaştırıyor. Son iki bölümdür inci kolyeleri ile kombinlerini tamamlıyor. Defne inci kolye markası da açıklanmıştır.

 

Dolunay 13. Bölüm 26 Eylül Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 Yorum

  1. Ferhat dedi ki:

    Merhaba, Can Yaman, 13’u bölümünde 58.55 dakikada hangi marka veya çeşit bir pantolon giyiyor? Siyah ince kısa bir pantolon gibi