Dolunay 12. Bölüm Kıyafetleri

dolunay dizisi kıyafetleri ne marka

Dolunay dizi kıyafetleri ve Dolunay 12. bölüm kıyafet markaları açıklanıyor. Dolunay kıyafetleri nereden satın alınır, marka sponsorları ve mağaza detayları sizlerle.

Bu akşam yayınlanacak olan dizinin yeni bölümünde giyilen Dolunay kıyafetleri markaları ile karşınızdayız. Dolunay 12. bölüm kıyafetleri marka, fiyat ve mağaza detayları ile birlikte buradan sizlerle paylaşılıyor. Dolunay dizisi yeni bölüm kıyafet sponsorları hakkında bilgi edinmek için bizi takipten ayrılmayın.

 

Dolunay 12. bölüm kıyafet sponsorları

dolunay 12. bölümde nazlının giydiği elbise

Nazlı Dantelli Siyah Elbise Markası

Sevilerek izlenen salı akşamlarının en çok sevilen dizisi Dolunay kıyafet sponsorlarını merak ettiriyor. Dolunay Nazlı (Özge Gürel) kıyafetleri başta olmak üzere, Alya (Türkü Turan) kıyafetleri ve Deniz ile Ferit kombinleri nereden satın alınır merak ettiriyor. Sizler için 19 Eylül Dolunay kıyafet sponsorlarını açıklıyoruz.

 

Dolunay dizi sponsorları

 

Dolunay dizisi bu akşam ki bölümününde yine çok şık kıyafet kombinleri ile ekranlara geliyor. Alya, Deniz, Ferit, Fatoş ve Nazlı kıyafetleri ne marka, fiyatı ne kadar ve hangi mağazadan satın alınır dizi sponsorları sizler için buradan yayınlanıyor.

 

Dizinin 19 eylül akşamı yayınlanacak on ikinci bölümünde giyilen kıyafetler kadar, takı markaları ve ayakkabı ile çanta sponsorları da açıklanıyor. Dolunay Alya kıyafetlerini inleyerek başlayalım.

 

Dolunay 12’inci bölümde Alya yine tül detaylı bir kombin ile nefes kesiyor. Sahnede şarkı söylerken Alya’nın giydiği siyah kıyafet üzerine tül detayı oldukça şık durmuş. Alya’nın giydiği bu kıyafetin markasını açıklıyor olacağız.

dolunay 12. bölümde alyanın giydiği ceket ve bot

Alya Siyah Deri Mont ve Bot Markası

Dolunay Nazlı kıyafetleri arasında on ikinci bölümde dikkat çeken beyaz gömlek yakalı siyah elbisesi oldu. Nazlı beyaz yakalı gömlek elbise ne marka açıklanıyor olacak.

 

Nazlı elbise markaları merak edilmeye devam ediyor. Nazlı’nın giydiği kolları ve etek ucu dantel detaylı siyah elbisesi göz kamaştırıyor. Nazlı dantelli siyah elbise nereden satın alınır ve markası nedir açıklanıyor. Nazlı siyah elbise fiyatını da sizlerle paylaşıyor olacağız.

 

Türkü Turan kıyafetleri arasında ise bu haftanın en şık kombinleri ekranlarda. Alya siyah deri ceket markası da bir çok kişi tarafından merak ediliyor. Alya siyah deri ceket nereden, mağaza ve satın alma detayları sizlerle paylaşılacak.

 

Alya siyah bot markasını da sizlerle paylaşmadan geçmiyoruz elbette. Alya deri ceket ve bot kombini gözlere şıklıkla hitap ederken, markasını açıklamadan geçmek elbette olmaz.

 

Dolunay 12. Bölüm  19 Eylül Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

4 Yorum

 1. Venus dedi ki:

  12. bölümde Nazlının giydiği siyah uzun dik yakalı ceketin markası nedir?

 2. Burcu dedi ki:

  12. Bölümde nazlının giydiği bordo süet platform topuklu ayakkabının markası nedir acaba ??

 3. Karlarprensesi dedi ki:

  Nazlının giydigi siyah dantelli yakasi normal gömlegin markasi nedir acaba??

  • Admine dedi ki:

   Merhaba Karlarprensesi sorduğunuz Nazlı siyah elbise markası, fiyat ve mağazası ile açıklanmıştır sevgilerle.