Çilek Kokusu 9. Bölüm Kıyafetleri

Çilek Kokusu 19 ağustos dizi kıyafetleri, Çilek Kokusu Aslı giyim sponsorları, Çağla elbiseleri markaları ve Burak gömlek, pantolon ayakkabı markası ,ile Volkan dizi kıyafetleri sponsorları sizlerle paylaşılıyor.

Çilek Kokusu yeni bölümde Demet Özdemir şıklığı ile göz kamaştırmaya devam ediyor. Çilek Kokusu 9. bölüm kıyafetleri ile Aslı bu hafta da şıklığı ile damga vuracak. Aslı’nın giydiği kıyafetlerin giyim sponsorlarına galerimizden ulaşabilirsiniz. Aslı dizi kıyafetleri ile son dönemlerin fenomeni oluyor.

 

Aslı desenli şort tulumÇilek Kokusu yeni bölüm kıyafetleri arasında Demet Özdemir’in canlandırdığı karakter Aslı kıyafetleri markaları kadar, erkek başrol oyuncu Yusuf Çim’in hayat verdiği Burak karakteri kıyafetleri de beğeni topluyor. Burak’ın giydiği gömlek, pantolon, ayakkabı kombinleri şıklığı ile göz doldururken, Burak kol saati ve bileklik modelleri ile de erkeklerin dikkatinden kaçmıyor.

 

Volkan yani gerçek adı Mert Ekin Daymaz, dizi kıyafetleri sponsorları sürekli açıkladığımız bir isim. Volkan’ın da yeni bölümde giydiği gömlek, pantolon ve takım markalarına yer vereceğiz. Volkan’ın kız kardeşi Eda elbiseleri ile her haftaya damga vuran bir isim oldu. Adeta giydikleri ile Aslı kadar aranıyor.

 

 

Eda’nın yeni bölümde giydiği papağan desenli beyaz t-shirt modeli ve uyumlu rengi ile mini şort kombini çok şık. Aslı yeni bölümde desenli şort tulumu ile çok şık. Burak ile birlikte sahilde yürüyüş yaparken ve tekne ile göl üzerinde gezerken Aslı’nın üzerindeki desenli askılı şort tulum oldukça beğeni kazanacak ve Aslı’nın şort tulumu ne marka mutlaka merak edilecek.

 

 

Aslı’nın bu şort tulum ile kombin ettiği mavi yuvarlak çanta modeli de yeni sezonda şık dizi çantaları arasında şimdiden yerini aldı bile. Burak’ın 9. bölümde giydiği kot ceket ve kot pantolon kombini de oldukça sevilecek. Çağla’nın giydiği göğüs kısmı çaprak detaylı elbisesi ve Çağla’nın annesi Elçin’in tek omuz detaylı beyaz elbisesi ile küpe modelleri de göz kamaştırıyor.

 

 

Aslı’nın siyah tulumu markası da Çilek Kokusu kıyafetleri arasında merak edilenlerden biri olacak. Aslı siyah tulumunu kısa kol desenli beyaz t-shirt modeli ile kombin ederek şıklığa imza atmış. Son dönemlerde dizilerde gördüğümüz tulum ve salopet modelleri beğeni kazanıyor.

 

 

Elçin’in sevgilisi, Volkan ve Eda’nın babası Sinan’ın gömlek, takım ve pantolon modelleri de birçok erkekten tam not almaya devam ediyor. Yeni bölümde Sinan yine çok şık kıyafetler ile karşımıza çıkıyor.

 

Çilek Kokusu 19 Ağustos 9. Bölüm Kıyafetleri Markaları

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 Yorum

  1. Elif dedi ki:

    Burağı çok seviyorum

  2. Melek dedi ki:

    9.bölümde aslının kullandığı çantayı nerde bulabilirim

  3. vys dedi ki:

    9 bolumde volkanın gıydıgı pembe tısort hangı markadır