Çilek Kokusu 8. Bölüm Kıyafetleri

Çilek Kokusu 12 ağustos kıyafetleri markaları, Çilek Kokusu Aslı pembe elbisesi, Çilek Kokusu 8. bölüm Eda mavi elbisesi, Volkan ve Burak gömlek markaları ile birlikte Çağla gümüş rengi mini elbisesi dizi sponsorları sizlerle paylaşılıyor.

Çilek Kokusu 8. bölümde Demet Özdemir pembe elbisesi ile göz kamaştırıyor. Yepyeni bölümde giyilen parti elbiseleri bu hafta Çilek Kokusu dizisi izleyicilerini mest edecek. Eda’nın mavi elbisesi de bu haftaya damgasını vuracak şıklıkta. Çilek Kokusu dizi sponsorları için galerimizi ziyaret edebilir ya da Çilek Kokusu sayfamızın kıyafetler bölümünden Çilek Kokusu markalarına ulaşabilirsiniz.

Demet Özdemir (Aslı) toz pembe elbise, çanta ve ayakkabı modeli

Demet Özdemir (Aslı) toz pembe elbise, çanta ve ayakkabı modeli

Çilek Kokusu 8. bölümde Aslı’nın giydiği toz pembe düşük omuzlu, omuzlarında taş detayı bulunan asimetrik kesim mini elbisesi birçok genç kızın beğenisini toplayacak. Demet Özdemir’e de çok yakışan bu pembe elbise, yeni sezon modasında kendine yer edinecek.

İdil Sivritepe’nin hayat verdiği Eda karakterinin giydiği saks mavisi elbise modeli de oldukça şık. Omuz ve göğüs kısmında dantel detayları bulunan, asimetrik kesim mavi mini elbise Çilek Kokusu son bölüm kıyafetleri arasında dikkatlerden kaçmayacak. Çağla’nın gümüş rengi mini elbisesi de dantel detayları ile dikkat çekiyor.

Volkan’ın giydiği desenli gri gömlek ve Burak’ın üstü koyu alt kısmı açık renkli gömleği de erkek giyim kesim tarafından dikkat çekecek, birçok bayan ise hem sevgilisine hem de eşine Burak’ın giydiği gömlekten hediye etmek isteyecektir. Yusuf Çim gömlek modelleri ile her hafta dikkatlerden kaçmıyor.

Aslı’nın göbekten bağlamalı mavi kolsuz desenli şifon gömlek ve koyu pembe tonlarında pantolon kombini de çok şık. Aslı’nın çantası ve ayakkabı modelleri de yine birçok kadının beğenisinden kaçmıyor. Özellikle de Aslı’nın bu hafta giydiği pembe elbise ile kombin ettiği clucth çanta ve topuklu ayakkabıları şıklığı ile göz kamaştırıyor.

Çilek Kokusu 12 Ağustos 8. Bölüm Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 Yorum

  1. pelin su dedi ki:

    ben olduğum için sorun yok canım çağlam