Çilek Kokusu 6. Bölüm Kıyafetleri

Çilek Kokusu 29 Temmuz 6. bölüm kıyafetleri markaları, Çilek Kokusu 6. bölüm kıyafet sponsorları ve Aslı, Burak, Volkan ve Çağla kıyafetleri markaları yanı sıra Gonca, Elçin ve Selda elbiseleri markalarına da 6. bölüm kıyafetleri arasında yer veriyoruz.

Dizi kıyafetleri ve dizi sponsorları ile Çilek Kokusu 6. Bölüm kıyafetleri markalarına sizler için sayfamızda yer vermeye devam ediyoruz. Çilek Kokusu dizisinin kıyafetleri hangi markaya ait, Aslı nereden giyiniyor, Burak ve Volkan gömlek pantolon kombinleri hangi ünlü markanın ürünü merak edilen tüm bu soruların yanıtları her hafta sizlerle sayfamızda buluşuyor.

Mert Ekin Daymaz (Volkan) mavi beyaz desenli kolları katlamalı gömlek modeli

Mert Ekin Daymaz (Volkan) mavi beyaz desenli kolları katlamalı gömlek modeli

Aslı’nın giydiği desenli şifon bluz modeli ve kot pantolon kombini yeni yazlık kıyafet modelleri arasında birçok genç kızın en sık kullandığı ve yaz aylarının sıcaklarında da en rahat ettiren kıyafet kombinleri arasında yer alıyor. Aslı’nın zincirli çantası de son dönemlerde dizi aksesuarları arasında birçok ünlü markanın çanta koleksiyonundan fırlayan modeller kadar güzel ve şık.

Burak’ın geçen hafta da göze çarpan gömlek, bordo pantolon ve beyaz t-shirt kombini bu hafta da beğeni kazanacak. Burak’ın giydiği kıyafetler yeni bölümde şıklığı ile göz kamaştırmaya devam edecek. Erkekler için ince yazlık kot gömlek modelleri bu yılın moda kıyafetleri arasında ve birçok dizide de ünlüler bu denim gömlekleri ile dikkat çekiyor.

Volkan’ın giydiği gömlek modelleri de her hafta şıklığı ile adından söz ettirmeyi başarıyor. Birçok ünlü markanın gömlek modellerini en şık şekilde üzerinde taşıyan Volkan, bu hafta yeni bölümde mavi kırçıllı gömlek modeli ile dikkat çekiyor. Krem pantolon modeli ile bu gömlek hoş bir kombin oluşturmuş. Volkan mavi gömleği şüphesiz birçok erkek giyim tarzına uyum sağlar nitelikte. Volkan’ın kol saati ve yüzüğü de 6.bölümde beğeni toplayacak dizi aksesuarları ve takıları arasında.

Volkan’ın babası Sinan’da gömlekleri ile iş adamlarının şıklığına şıklık katacak dizi kıyafetleri ile karşımıza çıkıyor. Birçok iş adamı Sinan giyim tarzını beğeniyor ve onun giyim tarzından fikir edinerek kıyafet seçimleri yapıyor.

Aslı’nın en yakın arkadaşı Gonca elbisesi ile bu hafta şıklık içinde. Gonca mini desenli kalın askılı elbisesi ile beğeni kazanacak. Gonca elbisesi yanı sıra ayakkabı ve çanta modeli ile de dikkat çekiyor. Aslı’nın bu hafta desenli bluz ve mavi pantolonunu tamamladığı mavi kol saati de gözlerden kaçmadı.

Çilek Kokusu 28 Temmuz 6. Bölüm Kıyafetleri Markası

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

11 Yorum

 1. hakan dedi ki:

  15. Bölümde burak ın kolundaki saat markası
  Ve modeli nedir rica edebilirmiyim.

 2. ada dedi ki:

  2. Bölümde çağlanın giydiği mavi şort sarı tişört ve spor ayakkabı hangi marka

 3. ada dedi ki:

  2. Bölümde çağlanın giydiği yırtık jean hangi marka

 4. ada dedi ki:

  4 . bölümde edanın giydiği parmak ucu ayakkabı hangi marka

 5. ada dedi ki:

  4. Bölümde çağlanın giydiği parmak ucu ayakkabı hangi marka

 6. ada dedi ki:

  5. Bölümde çağlanın giydiği kırmızı elbise ve taktığı uzun kolyeler hangi marka

 7. ada dedi ki:

  5. Bölümde çağlanın giydiği kot şort ve spor ayakkabı hangi marka

 8. ada dedi ki:

  5. Bölümde edanın giydiği kot şort
  Ve ayakkabı hangi marka

 9. ada dedi ki:

  5. Bölümde edanın giydiği yeşil etek, çiçek desenli beyaz tişört ,mavi ayakkabı ve taktığı uzun kolye hangi marka

 10. ada dedi ki:

  5. Bölümde edanın giydiği beyaz askılı elbise ve onun üstüne giydiği kareli gömlek elbise ve siyah ayakkabı hangi marka

 11. ada dedi ki:

  6. Bölümde çağlanın giydiği yırtık kot hangi marka