Çilek Kokusu 22. Bölüm Kıyafetleri

Çilek Kokusu 21 kasım Aslı deri ceket siyah etek çanta markaları dizi sponsorları Çağla tüylü ve kırmızı kazak deri etek Elçin ekru gömlek sarı kaban Burak trençkot mont ve ceket markası yeni bölüm dizi kıyafetleri markaları açıklandı.

Cumartesi akşamlarının beğeni ile izlenen dizisi Çilek Kokusu yeni bölüm kıyafetleri markalarına hem galerimizden hem de Çilek Kokusu sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Birçok dizi kıyafetleri markalarını ve dizi sponsorlarını sizlerle her hafta paylaştığımız gibi Çilek Kokusu 22.bölüm dizi kıyafetleri sponsorlarına da yer vermeden geçmiyoruz.

 

Çilek Kokusu son bölümde giyilen Aslı (Demet Özdemir) kıyafetleri ve Çağla (Gözde Kaya) giyimleri markalarına galerimizden ulaşabileceksiniz. Burak (Yusuf Çim) ve Volkan (Mert Ekin Daymaz) gömlek, pantolon, ayakkabı ve t-shirt modelleri, kazak,mont ve kaban modelleri markalarını da açıklıyoruz.

 

Çilek Kokusu 22’inci bölüm de Aslı mavi kabanı ile dikkat çekiyor. Aslı deri ceket ve bol siyah etek kombini de oldukça hoş. Aslı kıyafetkeri kadar çanta modelleri de beğeni kazanıyor markası merak ediliyor.

 

Çağla yeni bölümde kırmızı balıkçı kazak ve siyah deri kalem etek kombini ile şıklığından ödün vermiyor. Çağla kırmızı kazak markasına, siyah deri etek markasına galerimizde yer veriyoruz.

 

Çağla’nın annesi Elçin ekru gömleği, sarı kabanı ile bu haftaya damga vuracak kombinlerle karşımıza çıkıyor. Mine Tugay şık dizi kıyafetleri ile dikkat çekiyorken hangi markadan giyindiğini de merak ettiriyor.

 

Burak trençkot, mont ve kamuflaj desen ceketi ile beğeni kazanıyor. Yeni bölümde Burak montu ne marka, kamuflaj ceketi hangi markadan ve şişme mont sponsoru nedir tüm sorularınıza yanıt veriyoruz.

 

Çilek Kokusu 22. Bölüm 21 Kasım Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok