Çilek Kokusu 17. Bölüm Kıyafetleri

Çilek Kokusu Elçin yeşil elbise, Çağla sarı elbise ve çanta 17. bölüm Aslı gri panço gömlek ve jean markaları Burak deri ceket ve t-shirt dizi sponsorları.

Çilek Kokusu yeni bölüm dizi kıyafetleri markaları açıklandı. Sevilen dizide Demet zdemir, Yusuf Çim, Gözde Kaya, Mine Tugay birbirinden şık giyimleri ile dikkat çekiyor. Çilek Kokusu 17. bölüm dizi kıyafetleri ve giyimleri sponsorları, takıları ve çanta ile ayakkabı aksesuarları beğeni kazanıyor.

 

Çilek Kokusu dizisi kıyafetleri ile 17 ekim akşamı Star TV’de dikkatleri çekti. Elçin yeşil pilesili elbisesi, Çağla sarı mini elbisesi dikkatlerden şıklığı ile kaçmadı. Çilek Kokusu Aslı gri pançosu, lacivert trençkot modeli markası da merak edilenlerden oldu ve sayfamızda dizi sponsorları yer aldı.

 

Demet Özdemir (Aslı) lacivert trençkot markası: "Miss Poem" pantolonu markası: "Miss Poem"

Demet Özdemir (Aslı) lacivert trençkot markası: “Miss Poem” pantolonu markası: “Miss Poem”

Çilek Kokusu dizisinin Aslısı 17’inci bölümde giydiği gri pançosu ile sonbahar şıklığını ekranlara taşıdı. Aslı gri panço Bsl Fashion’dan. Sonbahar kıyafetleri arasında en çok giydiklerimizden olan dış giyim ürünü trençkot modeli ile de Aslı göz kamaştırdı.

 

Aslı lacivert trençkot modeli pek beğenildi. Lacivert trençkotu ile kombin ettiği kot pantolonu ve gömleği de beğeni kazanan dizi kıyafetlerinden oldu.

 

Burak ceket modeli ile şıklığını konuşturdu. Burak siyah ceketini beyaz v yaka t-shirt ve pantolon ile kombin etmişti. Burak’ın giydiği yeni bölümde kıyafetleri arasında dikkat çeken bir diğer kıyafeti de deri ceketi ve gri tişört modeli oldu.

 

Şık elbiseleri ile Çağla, Elçin ve Selda’da göz kamaştırdı. Çağla sarı elbisesi, Elçin yeşil elbisesi ve Selda kırmızı elbisesi şıklığı ile göz kamaştırdı. Elçin’in pileseli yeşil mini elbise modeli Sevinç Bilgin imzası taşıyor.

 

Çağla’nın sarı elbise ile kombin ettiği sarı clutch zincirli çantası da oldukça şık ve elbisesi ile çok uyumluydu. Çağla sarı clucth Mudo Accessoires markasına ait.

 

Geçtiğimiz hafta Gonca’nın giydiği kare desenli triko elbise modeli çok beğenilmiş ve markası merak edilmişti. Gonca’nın ekose desen uzun gömlek elbise markası Miss Selens.

 

Miss Selens bu hafta on yedinci bölümde dizi sponsoru oluyor ve Aslı kıyafetleri de Miss Selens’den oluyor. Aynı zamanda Miss Poem ürünlerine de bu hafta sıkça Aslı’nın üzerinde rastlıyoruz. Çağla kolye markası ve Erdem desenli gömlek markasına da merak edenler için galerimizde yer verdik.

 

Burak gömlek ve pantolon kombinleri de sizler için sayfamızda markaları ile birlikte yer alacak. Sevilen dizinin yeni bölümünde giyilen kıyafetlerin markalarına hep birlikte göz atalım.

 

Çilek Kokusu 17. Bölüm 17 Ekim Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok