Çilek Kokusu 14. Bölüm Kıyafetleri

Çilek Kokusu 23 eylül giyimleri, Çağla saloped ve büstiyer, Aslı desenli elbisesi markası, 14. bölüm Burak ve Volkan desenli gömlek ve pantolon markaları sizlerle buluşuyor.

Çilek Kokusu yeni bölümde giyilen kıyafetlerin markalarına, ünlülerin giyim tarzlarına galerimizden göz atabilirsiniz. Son dönemlerde dizi kıyafetleri ile de adından söz ettiren Çilek Kokusu dizisinin 14. bölümünde Aslı (Demet Özdemir), Çağla (Gözde Kaya), Burak (Yusuf Çim) ve Volkan (Mert Ekin Daymaz) kıyafetleri ne marka açıklamaya devam ediyoruz. Çilek Kokusu yeni bölüm kıyafetleri arasında sevdiğiniz karakterlerin gömlek, pantolon, elbise, etek ve bluz kombinleri yer alıyor.

 

Çilek Kokusu 14. bölüm kıyafetlerine göz attığımız zaman sevilen dizide Aslı desenli elbisesi ile bu hafta yine göz kamaştırıyor. Aslı desenli elbise modeli yeni sezonda birçok kadının gardırobunda yer alan sezon modası günlük elbise modellerinden biri.

 

Demet Özdemir (Aslı) mavi siyah desenli elbise

Demet Özdemir (Aslı) mavi siyah desenli elbise

Yakası püskül detaylı beli kemerli bol kesimli Aslı elbisesinin markası hakkında da sizleri bilgilendireceğiz. Aslı giyimleri markaları ve dizi sponsorları hakkında mutlaka Çilek Kokusu sayfamızda, Çilek Kokusu kıyafetleri bölümünde de detaylı bilgilere ulaşacaksınız.

 

Volkan dizinin başladığı günden itibaren gömlek modelleri ile dikkat çekiyorken, son bölümlerde t-shirt modelleri ile erkek giyim kesimin beğenisini kazanıyor. Volkan bu hafta yeşil sade gömleği ve koyu renkli desenli gömleği ile çok şık. Volkan kahverengi pantolonu markasını da merak edenlere ulaştıracağız.

 

Yeni bölüm kıyafetleri arasında Çilek Kokusu Burak’ın koyu renkli kareli gömleği dikkatlerden şıklığı ile kaçmayacak. Yeni sezonda genç erkekler için kareli gömlek modelleri de trendler arasında. Burak kot pantolon ve keten pantolonları ile kareli gömleklerini hoş bir şekilde kombin ediyor.

 

Çağla haftaya salopedi ile damga vuracak. Son dönemlerin modası haline gelen saloped tutkusu Çağla’yı da sarmış durumda. Çağla siyah tulum modeli ile kombinlediği çizgili siyah beyaz renkli büstiyeri ile de nefes kesen bir şıklığa bürünmüş. Çağla giyimleri markalarına da ulaştıkça sayfamıza eklemeye devam ediyoruz.

 

Volkan’ın babası Sinan gömlek ve takım modelleri, kız kardeşi Eda ise bluz, etek ve elbise modelleri ile şıklığını sürdürüyor. Eda kırmızı beyaz bluz ve etek kombini ile yine çok şık. Çilek Kokusu yeni bölüm kıyafetlerinin markalarına göz atmak için bizden ayrılmayın.

Çilek Kokusu 23 Eylül Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 Yorum

  1. selen dedi ki:

    12.bolumde aslının yeşil çantası hangi markadır