Cesur ve Güzel 8. Bölüm Kıyafetleri

cesur ve güzel 8. bölüm kıyafetleri sponsorları nedir?

Cesur ve Güzel 8. bölüm Sühan kırmızı elbise, sarı mini etek ve kaban markası açıklanıyor. Cesur ve Güzel Cesur ceket ve sweatshirt nereden satın alınır detaylar kıyafet sponsorları sayfamızda yayınlanıyor.

Cesur ve Güzel 8. bölüm kıyafetleri markası, Sühan kaban ve Cesur ceket markaları, fiyatları ve mağaza detayları sizlerle sayfamızda paylaşılıyor. Cesur ve Güzel Sühan kıyafetleri arasında bu hafta kırmızı elbise markası merak ediliyor. Cesur ve Güzel Cesur kıyafetleri arasında ise sweatshirt ve ceketi dikkat çekiyor.

 

Cesur ve Güzel 8. bölüm kıyafet sponsorları

Perşembe akşamları Star TV ekranlarında izleyicisi ile buluşan Cesur ve Güzel kıyafetleri sponsor markaları merak ediliyor. Dizi modasını yakından takip edenler, Cesur ve Güzel dizi sponsorlarını merak ediyor. Yeni bölümü 29 Aralık akşamı yayınlanacak olan dizide, giyilen tüm kıyafetlerin ve kombinleri markalarını sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

 

Cesur gri sweatshirt

cesur ve güzel 8. bölüm cesurun sweatshirtü

Cesur Gri Sweatshirt Markası

Cesur’un hastanede giydiği gri sweatshirt modeli çok beğenildi. Dizinin 8’inci bölümünde Kıvanç Tatlıtuğ kıyafetleri arasında beğeni kazanan sweatshirt ne marka ve fiyatı ne kadar sayfamızda paylaşıyoruz. Cesur ve Güzel sekizinci bölüm Cesur sweatshirt mağaza detayını da sayfamızda yayınlıyoruz.

 

Sühan triko

 

Sühan’ın giydiği koyu mavi trikosu da sarı mini eteği ile çok şık bir kombin oluşturmuş. Sühan triko markasını ve fiyatını da sayfamızdan öğrenebilirsiniz. Detaylar hakkında galerimizden ya da Cesur ve Güzel kıyafetleri sayfamızdan bilgi edinebilirsiniz.

 

Sühan kırmızı tek omuz elbise

cesur ve güzel 8. bölüm sühanın elbisesi

Sühan Tek Omuz Kırmızı Elbise Markası

Cesur ve Güzel 8. bölüm Sühan kırmızı elbise herkesin ilgisini çekti. Oldukça şık tek omuz bir elbise ile karşımıza çıkan Tuba Büyüküstün kıyafetleri arasında bu hafta en çok elbisesini beğendirdi. Sühan kırmızı elbisesi ne marka ve nereden satın alınır tüm detayları sizlerle paylaşıyoruz.

 

Cesur gri triko ve ceket kombini

 

Cesur’un iyileştikten sonraki sahnelerde üzerinde dikkat çeken çizgi desenli gri ceket ve boğazlı kazak kombini de izleyicinin dikkatini çekti. Cesur balıkçı yaka gri trikosu ne markadır ve gri ceketi hangi mağazada satılmaktadır, dizinin yeni bölüm ardından sizlerle paylaşıyor olacağız.

 

Sühan sarı mini etek

 

Sühan’ın koyu mavi trikosu ile kombin ettiği sarı mini eteği göz kamaştırdı. Sühan sarı etek markası merak ediliyor, dizi kıyafetleri sayfamızda ve sosyal medya adreslerimizde sizler için yayınlıyoruz. Sühan’ın giydiği mini sarı etek önü düğmeli detayı ile dikkat çekiyor.

 

Cesur ve Güzel 8. Bölüm 29 Aralık Kıyafetleri

 

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok