Cesur ve Güzel 10. Bölüm Kıyafetleri

cesur ve güzel 10. bölümde giyilen kıyafetlerin markası

Cesur ve Güzel 10. bölüm kıyafetleri markası ve fiyatları açıklanıyor. Cesur ve Güzel Cesur kaban ve Sühan kazak ne marka, nereden satın alınır mağaza ve fiyatıyla sayfamızda yayınlanıyor.

Cesur ve Güzel 10. bölüm kıyafetleri markası ve fiyatlarına sayfamızdan ulaşabilir, yeni bölüm dizi sponsorları nedir, hangi mağazadan ürünler satın alınır merak edenler için açıklıyoruz. Cesur ve Güzel kıyafetleri arasında Cesur’un giydiği kaban modelleri, Sühan’ın kazak markaları ve fiyatları merak ediliyor.

 

Cesur ve Güzel 10. bölüm kıyafet sponsorları

 

Cesur ve Güzel 10. bölümü ile 19 Ocak akşamı aynı saatinde Star TV ekranlarında yayında olurken, yeni bölüm kıyafetleri markaları merak ediliyor. Cesur ve Güzel dizisinin 19 Ocak yeni bölümünde giyilen kıyafet ve aksesuar sponsorlarını sizlerle buluşturuyoruz.

 

Cesur yakası beyaz kürk kahverengi kaban

cesur ve güzel 10. bölüm cesurun kabanı

Cesur Beyaz Kürk Yaka Kahverengi Kaban Markası

Cesur (Kıvanç Tatlıtuğ) kıyafetleri arasında 10’uncu bölümde dikkat çeken yakası beyaz kürk detaylı kahverengi kaban ne markadır, fiyatı ne kadardır ve hangi mağazalardan satın alınır sayfamızda açıklıyoruz. Cesur kahverengi kürk yaka kaban satın almak isteyenler için sponsor bilgilerine sosyal medya adreslerimizde de yer veriyoruz.

 

Sühan hardal kaban

 

Cesur ve Güzel Sühan (Tuba Büyüküstün) kıyafetleri markası ve takı sponsorları da her hafta sizlerle buluşmaya devam ediyor. Sühan’ın kaçırıldığı sahne de dikkat çeken hardal kabanı ne markadır merak ediliyor. Sühan hardal rengi kabanı satın almak isteyenler için sayfamızda detaylara yer veriyoruz.

 

Cesur deri ceket

cesur ve güzel 10. bölüm cesurun deri ceketi

Cesur Siyah Deri Ceket Markası

Cesur’un Sühan’ı kurtarmaya çalıştığı sahnede üzerinde gördüğümüz deri ceketi oldukça beğenildi. Cesur deri mont markası da haliyle izleyici tarafından merak edildi. Cesur deri ceketi ne markadır ve hangi mağazalarda satıştadır, detayları öğrenmek için doğru adrestesiniz.

 

Sühan ispanyol kollu beyaz kazak

 

Sühan 10’uncu bölümde giydiği beyaz kazağı ile dikkatleri üstünde topluyor. Sühan ispanyol kol beyaz kazak, siyah biye detayları ile öne çıkıyor. Sühan onuncu bölüm beyaz ispanyol kollu kazak markası ve fiyatı açıklandı. Satın almak isteyenler için mağaza linki de sayfamıza eklendi.

 

Cesur lacivert örgü kazak

 

Cesur ve Güzel yeni bölüm kıyafetleri arasında Cesur’un giydiği kazak markası da merak ediliyor. Cesur örgü lacivert kazak ne marka, fiyatı ne kadar ve hangi mağazalardan satın alınır, izleyicinin merak ettiği soruları yanıtsız bırakmıyoruz.

 

Cesur ve Güzel 10. Bölüm 19 Ocak Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

7 Yorum

 1. Gökhan Polat dedi ki:

  Merhabalar

  10. Bölümde Kemal Karakterinin Giydiği Hardal Renk Kaban Mont Hangi Markaya Ait

  Öğrenmemiz Mümkün müdür?

 2. Abdullah dedi ki:

  Cesurun giydiği deri beyaz kürklü mont markası nedir nerden bulurum

 3. esra dedi ki:

  Merhaba,

  10. bölümdeki sühan’ın giydiği hardal rengi kabanın markasını açıklayabilirmisiniz.
  Teşekkürler

  • hayriye dedi ki:

   10. Bolumde suhanin giydigi hardal rengi kaban hangi marka cevaplayabilirmisiniz lutfen?

 4. faruk dedi ki:

  Cesur Beyaz Kürk Yaka Kahverengi Kaban Markası nedir lütven yardımcı olurmusunuz

 5. Erol dedi ki:

  Cesur ve Güzel 10. Bölümde Kemal’in giydigi Kahverengi Montun Markasını Ögrenebilir Miyim???

 6. Mustafa dedi ki:

  Mrb sirinin kemali terk ettigi sahnede kemalin kaban markasi biliniyormu acaba ??