Cesur ve Güzel 5. Bölüm Kıyafetleri

cesur ve güzel 5. bölüm kıyafet sponsor markaları

Cesur ve Güzel dizisi kıyafetleri, 8 Aralık 5. bölüm kıyafet sponsorları ve yeni bölüm markaları açıklanıyor. Cesur ve Güzel Sühan ve Cesur kıyafetleri marka ve fiyatları sizlerle.

Star TV ekranlarının zirveyi bırakmayan perşembe akşamlarının en çok izlenen dizisi Cesur ve Güzel 5. bölüm kıyafetleri markaları, fiyatları ve mağaza detayları sayfamızda yayınlanıyor. Cesur ve Güzel Sühan kıyafetleri başta olmak üzere, dizide kullanılan kıyafetler nereden satın alınır merak ediliyor.

 

Cesur ve Güzel 5. bölüm kıyafet sponsorları

 

Cesur ve Güzel yeni bölüm kıyafetleri ile bu hafta dikkat çekiyor. Cesur ve Güzel Cesur kıyafetleri marka ve fiyatları merak ediliyor. Cesur (Kıvanç Tatlıtuğ) nereden giyiniyor, kıyafet sponsorlarına sayfamızda ki galerimizden ulaşabilirsiniz. Cesur ve Güzel Sühan (Tuba Büyüküstün) kombinleri de sizler için markalarıyla birlikte yayınlanıyor.

 

Cesur kot ceket

 

Cesur ve Güzel 5’inci bölümde Cesur’un yüksek boğazlı kazağı üzerine giymiş olduğu kot ceketi dikkat çekti. Yakası kürk detaylı kot ceketi ile dikkatleri üstüne çeken Cesur, bu ceketinin marka ve fiyatını merak ettiriyor. Cesur ve Güzel 8 Aralık kıyafetleri markaları arasında Cesur’un kot ceketinin de nereden olduğuna yer vereceğiz.

 

Sühan V yaka triko

 

Sühan’ın Cesur ile birlikte yemeğe çıktığı sahnede giydiği V yaka trikosu da markasını merak ettiren Cesur ve Güzel kıyafetleri arasında. Sühan trikosu satın almak isteyenler için mağaza detayıyla sayfamızda yerini alacaktır. Sühan v yaka triko kazak nereden, marka ve fiyat detayları sosyal medya adreslerimizden de duyurulacaktır.

 

Sühan sarı kazak

 

Cesur ve Güzel’in Sühan’ı giydiği kazak modelleri ile her hafta dikkat çekmeye devam ediyor. Bu hafta da boğazlı sarı kazak kombini ile kendini beğendiriyor. Sühan’ın giydiği sarı boğazlı kazak haliyle ne marka ve fiyatı ne kadar merak ediliyor. Sühan sarı kazak marka ve fiyat bilgileri yayınlanıyor olacak.

 

Cesur kot gömlek

 

Cesur’un kot gömlek modeline de bayıldık. Diziyi izleyen birçok kişinin de dikkatinden kaçmayan Cesur kot gömleği nereden satın alınır, hangi mağazalarda bulunur marka bilgisi ile detaylara yer verilecektir.

 

Cesur boğazlı kazak

 

Yeni bölüm kıyafetleri arasında Cesur’un giydiği kot gömleği de beğenenlerin sayısı oldukça fazla. Cesur kot gömlek markası nedir, fiyatı ne kadar ve nereden satın alınır, mağaza bağlantısını sizler için açıklıyor olacak. cesur’un giydiği yüksek boğazlı kazak satın almak isteyenler için galerimize eklenmiş olacak.

 

Cesur ve Güzel 5. Bölüm 8 Aralık Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

11 Yorum

 1. Anonim dedi ki:

  cesurun giydiği kahverengi içi beyaz ceketin markası nedir rica etsem yorsa soyleyebilirmibiri bili

 2. Erdem dedi ki:

  Cesurun 5. Bölüm 40. Dakika da giydiği taba rengi giydiği Jean mont un markası lutfen

 3. ARZU dedi ki:

  Merhaba,
  5. ve 6. bölümdeki siyah palto markası merak ediyoruz. ne zaman öğreneceksiniz?
  iyi günler.

 4. Muhammet dedi ki:

  Sühan’ın cesur’a hediye ettiği saati gördüğü sahne de cesurun taktığı yeşil gözlük?

 5. mert dedi ki:

  cesurun kahverengi iç beyaz ceketi hangi ürün ?

 6. gülce dedi ki:

  deri ceketin markası lütfen krem