Cesur ve Güzel 30. Bölüm Kıyafetleri

cesur ve güzel 30. bölüm kıyafet sponsorları

Cesur ve Güzel 30. bölüm kıyafetleri markaları, Cesur ve Güzel dizi sponsorları ve Cesur ve Güzel Cesur kıyafetleri nereden marka ve fiyatı açıklanıyor.

Beğenilen izlenen dizi Cesur ve Güzel kıyafetleri ve Cesur ve Güzel dizi sponsorları her hafta olduğu gibi, Cesur ve Güzel 30. bölüm kıyafetleri markaları da sizlerle paylaşılıyor. Cesur ve Güzel dizisinde giyilen kıyafetler nereden satın alınır, markası nedir ve fiyatı ne kadar gibi merak edilen soruların yanıtları, dizikiyafet.com ekibi tarafından açıklanıyor.

 

Cesur ve Güzel 30. bölüm kıyafet sponsorları

 

Cesur ve Güzel kıyafetleri markaları izleyici tarafından her hafta merak ediliyor. Bu hafta da çok şık Cesur ve Güzel Sühan kıyafetleri ne marka, fiyatı ne kadar ve hangi mağazadan satın alınır merak edilen bu sorular açıklanıyor. Cesur ve Güzel Cesur kıyafetleri sponsor markalarına da yer vermeden geçmiyoruz.

cesur ve güzel 30. bölüm sühanın giydiği gelinlik

Sühan Gelinliği Markası

Sizler için 8 Haziran akşamı yeni bölümü ile ekranlara gelecek olan Cesur ve Güzel dizisinde giyilen kıyafetlerin nereden olduğunu yayınlıyoruz. Merak ettiğiniz Cesur ve Güzel dizi kıyafetleri markası ve fiyatı hakkında, galerimizde yer alan görsellerin açıklamalarından öğrenebilirsiniz.

 

Cesur ve Güzel 30’uncu bölümde Cesur şık bir gömlek ve yelek kombini ile karşımıza çıkıyor. Cesur lacivert yelek markası merak edilirken, Cesur’un giydiği jean gömlek de gözlerden kaçmadı.

cesur ve güzel 30. bölüm cesurun giydiği gömlek

Cesur Jean Gömlek Markası

Cesur ve Güzel dizisinin 8 Haziran akşamı yayınlanacak olan otuzuncu bölümünde Cesur’un giydiği jean gömlek markası da açıklanıyor olacak. Cesur ve Güzel Cesur jean gömlek nereden satın alınır, sorusunun yanıtına yeni bölüm ardından buradan ulaşabileceksiniz.

 

Geçtiğimiz hafta Sühan çok şık bir gelinlik modeli ile gözlerimizi kamaştırdı. Sühan’ın giymiş olduğu gelinliğin markası da haliyle merak edildi. Sühan gelinlik nereden, markası nedir sorularının yanıtı bu hafta sizlerle paylaşılıyor. Sühan gelinlik markası hakkında galerimizde ki görsele tıklayarak bilgi edinebilirsiniz.

 

Cesur ve Güzel dizi kıyafetleri arasında Cahide elbise modelleri ile dikkatleri üstünde toplamaya devam ediyor. Cahide yine çok hoş ve tarz bir elbise ile karşımıza çıkıyor. Cahide’nin pudra rengi kolsuz hamilelik elbisesi markasını da yayınlıyor olacağız.

 

Cesur ve Güzel 30. Bölüm 8 Haziran Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 Yorum

  1. hakan dedi ki:

    merhabalar 30. bölümde cesurun hastaneye giderken giydiği hırkanın markasını öğrenebilirmiyim