Cesur ve Güzel 3. Bölüm Kıyafetleri

Cesur ve Güzel 3. Bölüm Kıyafetleri Nereden

Cesur ve Güzel 3. bölüm kıyafet sponsorları, yeni bölüm kıyafetleri marka ve fiyatları açıklanıyor. Cesur ve Güzel kıyafetleri nereden, Sühan ve Cesur kıyafetleri satın al.

Cesur ve Güzel 3. bölüm kıyafetleri markası, fiyatı ve kıyafet sponsorları hakkında detayları her hafta olduğu gibi, bu hafta da sizlerle buluşturuyoruz. Cesur ve Güzel 24 Kasım kıyafetleri markalarına ve satın alma mağaza detaylarına galerimizden ulaşabilirsiniz. Cesur ve Güzel kıyafetleri nereden, Sühan kıyafetleri markaları ve Cesur kombinleri fiyatları da sayfamızın yanı sıra sosyal medya adreslerimizden de duyuruluyor.

 

Cesur ve Güzel 3. bölüm kıyafet sponsorları

Ekranların sevilen dizisi haline gelen Cesur ve Güzel, yeni bölüm kıyafetleri ile nefes kesiyor. Hem Sühan hem de Cesur giyimleri ile dikkat çekiyor, haliyle kıyafet sponsorları da merak ediliyor. Cesur ve Güzel 3’üncü bölüm kombinleri markaları, mağaza detaylarıyla birlikte satın almak isteyenler için sayfamıza ekleniyor.

 

Sühan kiremit rengi ceketi

cesur ve güzel 3. bölüm sühan süet mont

Sühan Kiremit Rengi Mont Markası

Sühan’ın giydikleri izleyicinin dikkatinden kaçmıyor, Sühan (Tuba Büyüküstün) ceketleri ile son bölümlerde ilgi görüyor. Sühan’ın giydiği kiremit rengi süet ceket marka ve fiyatı hakkında sayfamızda sizleri bilgilendiriyoruz.

 

Cahide siyah gömlek

 

Oynadığı oyun az kalsın ortaya çıkacağı için büyük bir endişeye kapılan Cahide, bakalım bu hafta neler yapacak diye merak ederken, hastane odasında giydiği siyah gömleğin de markasını izleyiciye merak ettiriyor.

 

Cesur kapşonlu mont

cesur ve güzel 3. bölüm cesur montu

Cesur Kapşonlu Mont Markası

Cesur’un kıyafetleri de diziyi yakından takip edenlerin ilgisini çekip, beğenisini kazanmakta. cesur’un bu hafta giymiş olduğu kapşonlu montu da bunlardan bir tanesidir.

 

Sühan trençkot

 

Yeni bölümde Sühan trençkotu ile de gözden kaçmıyor. Omuzları apoletli trençkotu nereden, mağazası ve fiyatı merak edilen Sühan trençkotunun, merak ettiğiniz tüm detaylarını sayfamızda yayınlıyor olacağız.

 

Korhan güneş gözlüğü

cesur ve güzel 3. bölüm korhan gözlüğü

Erkan Avcı (Korhan) Güneş Gözlüğü Markası: “İtalia İndependent”

Geçtiğimiz hafta kullandığı gözlük modeli ile dikkat çeken Korhan, bu güneş gözlüğün markasını merak ettirmişti. Sizlerden aldığımız yoğun istek üzerine Korhan gözlük markasını açıkladık. Korhan güneş gözlüğü markası için, galerimize göz atın.

 

Korhan laciver kapitone desenli mont

 

Korhan’ın geçtiğimiz haftalardan bu yana kıyafetleri ilgi görmeye devam ediyor. Bu hafta da giydiği lacivert montu markasını merak ettiriyor.

 

Sühan kırçıllı kaban

 

Cesur ve Güzel Sühan kıyafetleri arasında dediğimiz gibi dış giyim ürünleri çok ilgi görüyor. Kırçıllı uzun kaban kombini ile de şıklığını konuşturuyor Sühan ve markasını haliyle sorgulatıyor.

 

Cesur ve Güzel 3. Bölüm 24 Kasım Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

10 Yorum

 1. Taylan dedi ki:

  Ya biri bana cesurun hastanede giydigi eşotmanı markasını bulabilirmi

 2. fikret özalp dedi ki:

  cesur 3. bölümde tabloları almaya eve girdiğinde giydiği bot ne marka

 3. Ahmet zeybek dedi ki:

  3 bölümdeki Fırfırlı kazagi markasi

 4. Gülhan dedi ki:

  Kapşonlu montun markasını öğrenebilir miyiz ?

 5. Sule dedi ki:

  Belirtmemisim 3. Bölüm de giymişti gri apaoletli trenckotu

 6. Gülhan dedi ki:

  Sühan.in 3.bölüm de giydiği püsküllü elbise si hangi marka öğrenebilir miyim

 7. Gülsüm dedi ki:

  Merhaba cesurun 3. Bölümde giydiği kapüşonlu montun markası nedir acaba