Cesur ve Güzel 28. Bölüm Kıyafetleri

cesur ve güzel 28. bölüm dizi kıyafetleri

Cesur ve Güzel kıyafetleri markaları, Cesur ve Güzel 28. bölüm dizi sponsorları ve yeni bölüm Sühan kıyafetleri dizi sponsorları Cesur ve Güzel 25 Mayıs kıyafetleri sizlerle.

Çok sevilen perşembe akşamlarının dizisi Cesur ve Güzel kıyafetleri markalarına sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Sevdiğiniz cesur ve Sühan kıyafetleri nereden satın alınır, Cesur ve Güzel dizi sponsorları olan markalar nelerdir, buradan öğrenebilirsiniz. Cesur ve Güzel 28’inci bölüm kıyafetleri marka, fiyat ve mağaza detayları ile açıklanıyor.

 

Cesur ve Güzel 28. bölüm kıyafet sponsorları

 

Cesur ve Güzel yeni bölümde Sühan şık kıyafetleri, Cesur hoş kombinleri ile dikkatleri çekiyor. Cesur ve Güzel Sühan kıyafetleri markaları, her hafta olduğu gibi bu hafta da sizlerle buluşuyor. Cesur nereden giyiniyor sorusunun da yanıtına bu hafta 28. bölüm ardından ulaşabileceksiniz.

cesur ve güzel 28. bölüm sühanın giydiği bluz

Sühan Kolsuz Beyaz Bluz Markası

Cesur ve Güzel 28. bölüm kıyafet sponsorları merak edenlerle buluşuyor. Sosyal medya adreslerimizden de sizleri bilgilendirmeye devam ediyoruz. Cesur ve Güzel’in bu akşam yayınlanacak bölümünde Cesur gri ceketi ile gözlere hitap ediyor.

 

Cesur ve Güzel 25 Mayıs kıyafetleri arasında Cesur’un giydiği açık gri renkteki kırçıllı ceket oldukça beğenildi. İzleyicinin markasını merak ettiği Cesur ceketi nereden açıklanıyor.

cesur ve güzel 28. bölüm cesurun giydiği ceket

Cesur Açık Gri Ceket Markası

Sühan ise bu hafta oldukça hoş bir elbise ile karşımıza çıkıyor. Sühan’ın askılı vizon renk elbisesi markası da merak edilen dizi kıyafetleri arasında. Sühan askılı elbise ne marka, fiyatı ne kadar ve nereden satın alınır sorularınız yanıtsız kalmıyor.

 

Cesur’un kıyafetleri arasında dikkat çeken bir diğer kıyafet ise yeşil gömleği oluyor. Cesur yeşil gömlek kırışık modeli ile kendini beğendiriyor. Cesur’un haki yeşili gömlek markası hakkında da merakınızı gidermek için çalışıyoruz.

 

Sühan bu hafta beyaz bluz ve vizon renk trençkot ile karşımızda. Sühan’ın hafif v yaka tarzında kolsuz beyaz triko bluzu gözlerden kaçmıyor. Sühan beyaz bluz markası merak ediliyor.

 

Sühan’ın yeni bölümde beyaz bluzu ile kombin ettiği vizon renk trençkot markası da, izleyici tarafından sorgulanıyor. Sühan trençkot modelleri her hafta ilgi görmeye devam ediyor.

 

Sühan’ın giydiği vizon renk askılı elbise tam bir şaheser. Sühan askılı elbise ile göz kamaştırırken, bizlerde bu elbisenin markasını sizle buluşturuyoruz. Sühan’ın yirmi sekizinci bölümde giydiği askılı vizon renk elbise nereden, sponsor markası yayınlanıyor.

 

Cesur ve Güzel 28. Bölüm 25 Mayıs Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok