Cesur ve Güzel 27. Bölüm Kıyafetleri

cesur ve güzel 27. bölüm dizi sponsorları

Cesur ve Güzel kıyafetleri, Cesur ve Güzel dizi sponsorları ve Cesur ile Sühan kıyafetleri markaları açıklanıyor.

Star TV ekranlarına damga vuran dizi Cesur ve Güzel dizi sponsorları, Cesur ve Güzel kıyafetleri markaları ve Cesur ve Güzel 27. bölüm kıyafetleri kombinleri nereden markaları açıklanıyor. Cesur ve Güzel Sühan kıyafetleri ve Cesur ve Güzel Cesur kıyafetleri marka sponsorları sizlerle paylaşılıyor.

 

Cesur ve Güzel 27. bölüm kıyafet sponsorları

 

Her perşembe akşamı yayınlanan yeni bölümü ile ekranların başına milyonları kilitleyen Cesur ve Güzel dizi kıyafetleri nereden satın alınır merak ediliyor. Dizi kıyafetlerini yakından takip edenler, Cesur ve Güzel dizisinde giyilen kıyafetlerin ve kullanılan aksesuarların markalarını, fiyat ve mağaza detaylarını merak ediyor.

cesur ve güzel 27. bölüm cesurun gömleği

Kıvanç Tatlıtuğ (Cesur) Kareli Gömlek Markası: “Brandroom”

Dizinin yeni bölümünde Cesur giyimleri ile gözlere hitap ederken, Sühan kıyafetleri ile göz kamaştırıyor. Cesur ve Güzel 18 Mayıs yeni bölüm kıyafetleri arasında dikkat çeken parçaları inceleyelim.

 

Sühan bu hafta çok şık bir şort takım ile karşımıza çıkıyor. Sühan’ın saks mavisi askılı bluz ve kırçıl desenli açık mavi şort ile ceket takımlı kombini gözlere hitap ediyor. Sühan mavi bluz ve şort ceket takım markalarına yer veriyoruz.

 

Cesur mavi trikosu ile Sühan gibi dikkatleri çekiyor. Cesur’un mavi triko ne marka merak edenlerle buluşturuyor olacağız. Cesur’un giydiği mavi uzun kol t-shirt mağaza detaylarını galerimizden öğrenebileceksiniz.

cesur ve güzel 27. bölüm sühanın elbisesi

Sühan Kolsuz Beyaz Elbise Markası

Cesur ve Güzel Banu kıyafetleri de dikkat çekiyor. Banu bordo elbise ile bu hafta şıklığından ödün vermiyor. Banu bordo triko elbise ne marka merak ediliyor.

 

Sühan’ın giyimleri arasında göze çarpan bir diğer kombin de, beyaz elbisesi oluyor. Cesur ve Güzel 27’inci bölümde Sühan’ın giymiş olduğu derin göğüs dekolteli kolsuz beyaz elbise markası merak edenlerle paylaşılıyor olacak.

 

Cesur’un kareli /ekoseli gömlek markasına da yer verdik. Beyaz t-shirt üzerine Cesur’un giydiği ekoseli gömlek nereden öğrenmek için, galerimizde ki görsele tıklayabilirsiniz. Ayrıca Cesur’un gri renkteki trikosu da nereden satın alınır sorularınız yanıtsız kalmayacak.

 

Cesur ve Güzel 27. Bölüm 18 Mayıs Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok