Cesur ve Güzel 25. Bölüm Kıyafetleri

cesur ve güzel 25. bölüm kıyafet sponsorları

Cesur ve Güzel kıyafetleri, Cesur ve Güzel dizi sponsorları ve Cesur ve Güzel Sühan kıyafetleri markaları açıklanıyor. Cesur ve Güzel 4 Mayıs 25. bölüm dizi kıyafetleri marka ve fiyatları sizlerle.

Cesur ve Güzel kıyafetleri arasında 25. bölüm Sühan elbiseleri göz kamaştırdı. Cesur ve Güzel dizi sponsorları her perşembe akşamı sizlerle buluşmaya devam ediyor. Cesur ve Güzel dizisinde giyilen 25. bölüm kıyafetleri markaları, fiyat ve mağaza detayları sizlerle paylaşılıyor.

 

Cesur ve Güzel 25. bölüm kıyafet sponsorları

 

Cesur ve Güzel dizisinin 4 Mayıs akşamı yeni bölümünde gördüğünüz ve beğendiğiniz kıyafetler hangi mağazadan satın alınır, markası nedir ve fiyatları ne kadar sorularının yanıtı buradan açıklanıyor. Cesur ve Güzel yirmi beşinci bölüm kıyafet sponsorları hakkında detaylara ulaşmak için bizi yeni bölüm ardından da ziyaret etmeyi unutmayın.

cesur ve güzel 25. bölüm sühanın giydiği elbise

Sühan Kısa Kol Çiçekli Elbise Markası

Gelelim bu akşam Cesur ve Güzel dizisinde göreceğimiz kıyafet kombinlerine. Sühan (Tuba Büyüküstün) kıyafetleri gözlerimizi kamaştırmaya devam ediyor. Sühan kısa kollu çiçek desenli siyah renkli elbisesi ile nefes kesiyor. Günlük kıyafetleri ile de bir o kadar büyüleyici olan Sühan’ın bu hafta giydiği çiçekli elbise ne marka açıklanıyor.

 

Cesur ise hem kıyafetleri hem de kullandığı aksesuarları ile dikkatleri üstünde toplamayı başarıyor. Cesur güneş gözlüğü ile bu hafta dikkat çekti. Cesur’un kullandığı güneş gözlük modeli ve markasını öğrenmek için bizden ayrılmayın.

 

Cesur’un bordo triko markası ve kapşon detaylı montu sponsor markalarına da ulaşmak için bizden ayrılmayın. Cesur kapşonlu mont ve bordo renkli triko kazak nereden satın alınır soruları yanıtsız kalmıyor.

cesur ve güzel 25. bölüm cesurun giydiği mont

Cesur Kapşonlu Mont Markası

Cesur’un bu hafta ki kıyafetleri arasında ekru trikosu ve ceket kombini de beğeni kazanıyor. Sühan ise deri ceket markasını merak ettirmeden geçmiyor. Ayrıca Sühan’ın giydiği deri mont bol fermuar detayı ile göz kamaştırıyor.

 

Sühan’ın çiçek desenli  bordo pijama takımı da görenlerin beğenisini kazandı. Sühan pijamaları ne marka merak edenler için açıklandı. Sühan pijama takımı satın almak isteyenler, markanın online mağazasını ziyaret edebilirsiniz.

 

Cesur ve Güzel 25. Bölüm 4 Mayıs Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 Yorum

  1. serdar dedi ki:

    e na zaman yazmayı düşünüyosunuz gözlügün markasını