Cesur ve Güzel 24. Bölüm Kıyafetleri

cesur ve güzel 24. bölüm kıyafet markaları

Cesur ve Güzel kıyafetleri markası, Cesur ve Güzel Sühan kıyafetleri nereden satın alınır ve Cesur kombinleri fiyatları açıklanıyor.

Star TV ekranlarında 27 Nisan akşamı izleyicisi ile buluşmaya hazırlanan Cesur ve Güzel 24. bölüm dizi kıyafetleri de, sizler için burada yayınlanıyor. Cesur ve Güzel dizisinin yeni bölümünde giyilen kıyafet markaları ve fiyatları galerimizde ki görsellerin açıklamalarında yer alıyor. Cesur ve Güzel dizi sponsorları sadece sizler için dizi kıyafette.

 

Cesur ve Güzel 24. bölüm kıyafet sponsorları

 

Cesur ve Güzel dizisinin 27 Nisan akşamı yayınlanacak bölümünde Sühan kıyafetleri gözlere şıklığı ile çarpıyor. Cesur ve Güzel Cesur kıyafetleri marka ve sponsorları da buradan sizlerle paylaşılıyor. Dizinini 24. bölüm kıyafet sponsorlarını öğrenmek isteyenler bizi takip etmeye devam etmeliler.

cesur ve güzel 24. bölüm sühanın giydiği triko

Sühan Altı Tül Yeşil Triko Markası

Sühan bu akşam çok şık kombinler ile göz kamaştırıyor. Sühan’ın giydiği yeşil altı tül detaylı triko modeli bu sezonun trend kıyafetlerinden biridir. Sühan yeşil triko marka ve fiyat detayları hakkında bilgi edinmek isteyenler için detaylar sizlerle.

 

Cesur ve Güzel yirmi dördüncü bölümde Cesur siyah deri ceket ve lacivert gömlek pantolon kombini ile gözlere hitap ediyor. Cesur’un giydiği siyah deri ceket markası geçtiğimiz haftadan beri merak konusu.

 

Cesur ve Güzel dizisi 27 Nisan bölümünde Sühan beyaz çizgileri bulunan gri elbisesi ile de göz kamaştırıyor. Sühan beyaz gri desenli elbise nereden satın alınır, mağaza bilgileri hakkında da sizleri bilgilendiriyoruz.

cesur ve güzel 24. bölüm cesurun giydiği

Cesur Kadife Ceket Yeşil Tişört Markası

Cesur’un giymiş olduğu kahverengi süet ceket modeli de çok beğenildi. Cesur’un kahverengi süet ceket ve yeşil t-shirt nereden satın alınır, markası nedir ve fiyatı ne kadar bilgileri yayınlıyoruz.

 

Cühan’ın bu hafta giydiği kıyafetler arasında siyah deri ceket, triko ve pantolon kombini de göz kamaştırıyor. Sühan siyah deri ceket ne marka merak edilirken, kombinini tamamladığı siyah triko ve kot pantolon sponsor markaları da izleyici tarafından merak ediliyor.

 

Cesur ve Güzel 24. Bölüm 27 Nisan Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 Yorum

  1. Mervenur dedi ki:

    Cesur ve güzel de
    Mihriban hanımın
    24 bölümde giydiği beyaz ceketin markası nedir