Cesur ve Güzel 23. Bölüm Kıyafetleri

cesur ve güzel 23. bölüm dizi sponsorları

Cesur ve Güzel kıyafetleri, Sühan trençkot markası ve Cesur kahverengi ceket nereden satın alınır marka ve fiyatı yayınlanıyor. Cesur ve Güzel dizi sponsorları sizlerle.

Star Tv ekranlarında perşembe akşamları izleyicisi ile buluşan Cesur ve Güzel kıyafetleri markaları 23. bölüm ardından sizlerle paylaşılıyor. Cesur ve Güzel dizisinde giyilen Sühan trençkot, Cesur ceket ve mont ne marka,
nereden satın alınır ve fiyat bilgileri izleyici tarafından merak ediliyor. Her hafta Cesur ve Güzel kıyafet sponsorları sizlerle buluşuyor.

 

Cesur ve Güzel 23. bölüm kıyafet sponsorları

 

Cesur ve Güzel 20 Nisan kıyafet markalarına galerimizden göz atabilirsiniz. Cesur ve Güzel 23. bölüm kıyafetleri nereden satın alınır, marka, mağaza ve fiyat bilgileri görsel açıklamalarında sizlerle buluşuyor. Cesur ve Güzel dizisinde giyilen kıyafetlerin dizi sponsorları hakkında bilgi edinmek için bizi takip etmeye devam edin.

cesur ve güzel 23. bölüm sühanın yeşil trneçkotu

Marka: Twist Fermuar Kapama Trençkot
Fiyat: 239,40TL
Mağazaya Git

Cesur ve Güzel yirmi üçüncü bölümde Sühan çok şık trençkot modelleri ile karşımıza çıkıyor. Geçtiğimiz hafta Sühan yeşil trençkot markası merak edilmişti. Sühan’ın giydiği yeşil trençkotun markasını, fiyatını ve mağazasını sizler için açıkladık.

 

Sühan bu hafta da yine çok hoş görünümlü bir trençkot giyiyor. Sühan trençkot ne marka diye merak eden ziyaretçilerimiz için bilgilerin detaylarına yer vereceğiz. Sühan’ın giydiği trençkot markası, fiyatı ve mağazası yine sizlerle buluşacaktır.

 

Cesur ve Güzel Cesur kıyafetleri arasında her zaman mont ve ceket modelleri çok fazla rağbet gören dizi kıyafetleri arasında yer aldı. Cesur ve Güzel 23’üncü bölümde de yine Cesur giydiği mont modeli ile dikkatleri üstüne çekiyor. Cesur kahverengi ceket nereden satın alınır, marka ve fiyatını öğrenmek için bizden ayrılmayın.

cesur ve güzel 23. bölüm cesurun giydiği ceket

Cesur Kahverengi Ceket Markası

Cesur ve Güzel dizisinde Cahide’nin giydiği kıyafetlerde çok beğeniliyor. Cahide giydiği elbise, bluz, ceket ve trençkot kombinleri ile göz kamaştırıyor. Bu hafta ki yeni bölümde Cahide beyaz bluz ve ceket kombini ile göz kamaştırıyor. Cahide beyaz ceket nereden, bluz markası ve mağazası yayınlanıyor olacak.

 

Cesur’un kahverengi süet ceketi altına tercih etmiş olduğu t-shirt modeli de markasını merak ettirdi. Cesur ve Güzel 23. bölüm dizi sponsorları arasında Cesur kırçıllı gri t-shirt ne marka sorunusun da yanıtına buradan yer verilecektir. Cesur gri t-shirt, şapka ve gözlük kombini markaları açıklanıyor.

 

Cesur ve Güzel 23. Bölüm 20 Nisan Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok