Cesur ve Güzel 22. Bölüm Kıyafetleri

cesur ve güzel 22. bölüm dizi sponsorları

Cesur ve Güzel kıyafetleri, Sühan elbise ve Cesur deri ceket markası, 22. bölüm dizi sponsorları açıklanıyor.

Cesur ve Güzel kıyafetleri markası, yeni bölüm kostüm sponsorları ve Cesur ile Sühan kıyafetleri nereden satın alınır sorularının yanıtları 22. bölüm ardından sizlerle paylaşılıyor. Cesur ve Güzel dizisinde giyilen kıyafetler ne marka, fiyat ve mağaza bilgileri hakkında sizleri bilgilendirmeden geçmiyoruz. Cesur ve Güzel 13 Nisan 22. bölüm dizi sponsorlarına galerimizden göz atabilirsiniz.

 

Cesur ve Güzel 22. bölüm kıyafet sponsorları

 

Cesur ve Güzel Sühan (Tuba Büyüküstün) yirmi ikinci bölümde şıklığı ile göz kamaştırıyor. Sühan’ın giydiği elbise, trençkot ve takı markaları merak ediliyor. Cesur (Kıvanç Tatlıtuğ) kıyafetleri de Cesur ve Güzel dizisini izleyenlerin gözünden kaçmıyor. Cesur ve Güzel kıyafet sponsorları merak ediliyor, mağaza ve marka detayları buradan yayınlanıyor.

cesur ve güzel 22. bölüm sühanın giydiği trençkot

Sühan Yeşil Trençkot Markası

Cesur ve Güzel 22. bölüm kıyafetleri arasında Sühan’ın giydiği trençkot çok beğenildi. Sühan haki yeşil trençkot nereden satın alınır, öğrenmek isteyenler için yayınlıyoruz. Sühan yeşil trençkot markası ile birlikte fiyat ve satın alma mağazasını da buradan sizlerle paylaşıyor olacağız.

 

Cesur ve Güzel Cesur’un 22’inci bölümde giydiği dik yaka ve fermuar cep detaylı deri ceketi de çok sevildi. Deri mont kombini ile çok şık görünen Cesur, bu hafta da giyimlerinin markasını izleyiciye merak ettirdi. Cesur siyah deri ceket nereden açıklanacaktır.

 

Cesur ve Güzel dizisinin 13 Nisan akşamı yayınlanan yeni bölümde Sühan’ın elbisesi nefes kesti. Püskül detaylı ve yakası işlemeli lacivert mini elbisesi ile göz kamaştıran Sühan, herkesi kendine mest etti. Cesur ve Güzel Sühan lacivert püsküllü elbise markası nedir, fiyatı ne kadar ve mağazası hakkında da sorularınız yanıtsız kalmayacak.

cesur ve güzel 22. bölüm cesurun giydiği deri mont

Cesur Dik Yaka Deri Ceket Markası

Cesur’un giydiği siyah takım elbise markası da açıklanacaktır. Cesur da Sühan’ın şıklığına yaraşır bir takım elbise ile davete katılıyor ve yakışıklılığı ile genç kızların aklını başından alıyor.

 

Cesur’un deri ceketi ile kombin ettiği lacivert gömlek ve pantolon kombini markaları da merak edilmekte. Cesur lacivert gömlek nereden, pantolon markası nedir sorularınız yanıtsız kalmayacak.

 

Sühan’ın uzun siyah kolyesi de gözden kaçmadı bu hafta ve takı sponsorları merak edildi. Siyah elbisesi üzerine tercih ettiği uzun siyah kolye ne marka meraklısı ile buluşacaktır. Sühan siyah elbisesi de nereden merak ediliyor. Tüm yeni bölüm dizi kıyafetleri markalarını öğrenmek için bizden ayrılmayın.

 

Cesur ve Güzel 22. Bölüm 13 Nisan Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok